Come back, Antichrist!

Květen 2006

A vlastně...

21. května 2006 v 21:57 | Kacik007
Vlastně bych uplně zapomněla...nepodala jsem vysvětlení, proč se moje stránka nachází pod doménou marilyn! Marilyn Manson je totiž nejlepší!!! A proto hned zakládám anketu...

Mistrovství

21. května 2006 v 21:54 | Kacik007
Takže když jsem se dneska koukala na finále mistrovství světa mezi náma a Švédama...popravdě nevěřila jsem vlastním očím. Možná jsem tak trochu amatér, ale nechápu, jak se Češi mohli vůbec dostat až do finále. Švédové byli fakt dobrý, to zas jo, ale co ty naši tam vyváděli...no to byla dost hrůza. Celkem mě to zklamalo, protože i když jsem tušila, že nás Švédové rozstřílej, nečekala jsem to tak brutální a stejně ve mně blikotala taková ta jiskřička naděje, která mě opustila asi až v 16. minutě 3. třetiny, když už to fakt bylo zoufalství. Ale stalo se. Svět se nemění:-)

Založení stránky

20. května 2006 v 21:20 | Kacik007
Tak dneska jsem na týhle stránce začala pracovat. A potrvá dlouho, než to bude úplně dotvořený, protože nejsem žádnej profík a nevyznám se tady v těch spoustech příkazů a tak, ale doufám, že to bude jednodušší než se s tim pachtit v ňákym zdrojovym kódu, kterej stejně nechápu. No, takže tak. A taky tenhle první článek je takovej pokus, takže si nejsem jistá, jestli se tam objeví. A po tadytěch žvástech si nejsem jistá, co bude lepší:-) No, zkrátka uvidim.