Come back, Antichrist!

Láska nebeská

12. října 2006 v 20:28 | Kačík007 |  Láska nebeská
Láska nebeská/ Love actually
Velká Británie, 2003, 129 minut
Režie: Richard Curtis
Hrají: Hugh Grant, Colin Firth, Emma Thompson, Alan Rickman, Martine McCutcheon, Liam Neeson, Laura Linney, Keira Knightley, Bill Nighy, Andrew Lincoln, Rowan Atkinson

Když mě svět rozladí, vzpomenu si na příletovou halu v letišti v Heathrow. Obecně se míní, že žijeme ve světě nenávisti, ale já bych to tak neviděl. Připadá mi, že láska je všude. Často nestojí ani za zmínku, nicméně tu vždy je. Otcové a synové, matky a dcery, manželé a ženy, kluci, přítelkyně, staří přátelé. Když do Dvojčat narazila letadla, žádný z telefonátů od pasažérů nebyl z nenávisti nebo pomsty, všechno to byly zprávy z lásky. Když ji budete hledat, mám pocit, že zjistíte, že láska je vlastně všude kolem.
Tak takhle nějak začíná tento film. Jeho hlavním tématem jsou všechny druhy lásky a zamilovanosti. Ačkoli se podle toho může zdát, že je to nějaká trapná romantická komedie...vůbec ne. Naopak, je to natočeno originálně, s humorem, jsou podávány skvělé výkony(to je patrné už podle obsazení) a vůbec. Je to naprosto skvělý film, který by měli vidět úplně všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama