Come back, Antichrist!

Víra?

16. března 2007 v 23:08 | Kačík007 |  Co mě napadá..
Tyjo...je tam nahoře někde nad náma Něco? Něco víc než my? Ovládá nás nějaká nepochopitelná vůle, který se máme snažit přiblížit? Anebo je to tu tady fakt jenom jeden velkej vtip, fraška, komedie, kterou musíme dohrát až do konce a tim to všechno hasne...?

Přijde mi to nepochopitelný...podle mě musí něco bejt...protože jen tak se narodit a prožít si takovej ubohej život, ve kterym o nic nejde, nevim, prostě příde mi to jako plejtvání. Proč by se tvořilo tolik stejnýho matroše jen tak, aby si tady chvíli pobyl a pak umřel? Já myslim, že s tim je ňákej záměr. My ho sice nechápem, ale podle mě se něco děje. Po smrti. Že s tou naší duší se vážně něco děje...aspoň doufám. A jako nemůžu přesně říct, že věřim v Boha, protože slovo Bůh mám spojený s takovou ňákou představou (totiž představou....furt tonu v tý trojjedinosti...já tomu prostě vůbec nerozumim...ostatně Bible je taky dost máklá...protože se k ničemu nevyjadřuje jasně a hlavně bych řekla, že tam jde o to poselství, který se vytratilo při tom překladu, takže pro nás už je naprosto bezcennná)...teď jsem se do toho lehce zamotala...prostě nejsem katolík. Ani křesťan. Chci to ale pochopit. A zřejmě asi taky něčemu věřim. Něco vyššího tady je...ale co s tim? Mám to uctívat? Mám to hledat? Kde? Jak? Nebo si toho nemám všímat a prostě žít jak nejlíp umim a někdy se uvidí..pravděpodobně po smrti...áchjo. Proč mám tolik otázek a téměř žádnou odpověď? Achich ouvej...no každopádně z toho vyplývá to, že jsem ztracená, že nevim co mám dělat a nevim čemu mám věřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arlique Arlique | E-mail | 30. března 2007 v 17:48 | Reagovat

život je velká fraška. je to složitý o tom psát, ale chápu tvoje pocity. většina lidí nad takovejma věcma moc nepřemýšlí.

2 kačík007 kačík007 | 30. března 2007 v 20:33 | Reagovat

tyjo.díky.to mi moc lidí neřiká, že chápe moje pocity..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama