Come back, Antichrist!

Červen 2007

Vampires rule...!

30. června 2007 v 12:08 | Kačík |  O mně..
Vstupte do virtuálního světa, který mě osobně zcela uchvátil...
Nechte se vtáhnout do děsivého prostředí, ve kterém nemají slabí šanci..Zvolte si rasu, kterou jste odjakživa chtěli být a vybojujte si své postavení. VY jste ti nejlepší...Vy koušete, zabíjíte...ne pro potěšení, ale proto, abyste zvítězili.

zhlédnuté kapely NAŽIVO

28. června 2007 v 0:26 | Kačík |  Kulturní zážitky
Právě jsem na tomto blogu (díky pisatelce komentáře tady u mě) objevila dobrej nápad...a to napsat seznam kapel, který už jsem viděla naživo. Bude postatně chudší, protože jsem vlastně ještě nikdy nebyla na žádnym fesťáku a vůbec na koncerty téměř nechodim. Jenom na ty pořádný:-)
Takže:
Marilyn Manson
Nine Inch Nails
In Flames
Deathstars
Tarja Turunen s kapelou
Paul McCartney s kapelou
Cranberries
Proximity
Mortiis
Vladivojna La Chia & Banana
X-left to die
Dalgoreth (mladá a perspektivní kapela, jak se o nich píše:-) )
Chaotic
Asonance
Spirituál Kvintet
J. Nohavica
K. Plíhal
KGB (Karel Gott Revival Band, ve kterym hraje táta)
a pak ňáký skupiny v Německu, který fakt nevim, jak se jmenovaly, ale nic známýho to nebylo
...to je celý!

Konečně. Něco jako JÁ!

27. června 2007 v 23:32 | Kačík |  O mně..
OK, nebudu vyplňovat žádný dotazníky a tak, kterejch je všude víc než dost. Tákže...jsem Katka. Narozena roku 1990, znamením býk (kontrolní otázka - v jakym měsíci jsem se asi narodila?:-) )...bydlim v Praze, chodim na takovej nudnej gympl. Věřící jakožto katolík nejsem, křesťanství ale respektuju (ačkoli Bible je dost podivná)..v něco věřim, nevim v co. Něco nad náma je. Věřim v něco jako nebe a peklo (přeneseně), nevěřim v nadpřirozený bytosti. Věřim v posmrtnej život duše.

Co mi vyšlo v testu..

27. června 2007 v 22:44 | Kačík |  O mně..
Po dlouhym uvažování jsem teda nakonec vytvořila tuhle rubriku - lidi, co sem přídou, maj právo vědět, co jsem to vlastně zač. A hned jsem si udělala takovej ten anglickej test. No a musim říct...výsledek mě fakt překvapil:
You scored as a Stoner (pro ty, kdo stejně jako já netuší, co to znamená, je to silný kuřák trávy...tak to teda fakt haha, jelikož já jsem hodně hodně příležitostnej kuřák trávy. fakt hodně.)
Hahah! You stupid druggie!
Stoner 60%
Emo Kid 33%
Greek/Nerd 27% (=buran)
"Ghetto" 27% (že by žid?)
Punk 27%
Loner 20%
Jock 20% (atlet)
Goth 13%
Hot 13% (vášnivý?)
Prep 0%

Za školou?

27. června 2007 v 10:02 | Kačík |  Co mě napadá..
Tak jsem dneska zůstala doma. Naštěstí tu není táta, jinak bych musela vypadnout a zevlit někde venku, protože nechci furt utrácet někde vevnitř. No. Ale nevim, co bude dál. Jestli tady zůstanu celej den...ne, to vlastně ne, musim ještě do knihovny, tak aspoň že tak. Nebo jestli se ještě třeba sejdem...s někym. No nevim. To bysme se musely ňák domluvit a v dohledný době to na to moc nevypadá. No. No a právě ani nevim, jestli se tomu dá rebelsky řikat, že jsem za školou...jelikož se vlastně nic neděje, jde se do nějakýho muzea či co, ani nevim čeho, nic nevim, bylo mi řečeno o půl jedenáctý u Sovovejch mlýnů...a to za prvý nevim kde je a za druhý nevim co tam je, takže na to kašlu.

Richard Bach - Nic se nestane náhodou

26. června 2007 v 21:31 | Kačík |  Ukázky z dobrých knih
Richard Bach - Nic se nestane náhodou
První, co jsem ráno zpozoroval, bylo, že Paul Hansen hoří. Ležel celý zachumlaný ve spacím pytli a z jeho konce hned vedle krempy Paulova klobouku stoupal sloupeček kouře. "Paule! Ty hoříš!" Ani se nepohnul. Po krátké rozčilující pauze odpověděl: "Kouřím."
"Poslyšte, víte co? Dneska jsem dal dva autogramy. Dva!" "Příjemný pocit, " přiznal jsem. "Mě to taky vyvedlo z konceptu. Přišel za mnou kluk a chtěl, abych se mu podepsal. Co ty na to, Stu? Už nejsi naše jediná hvězda." "Stu, chudáčku...," oslovil ho Paul blahosklonně. "Dal jsi dnes nějaké autogramy, ty naše hvězdo?" Stu klidně odpověděl: "Dvanáct," a podíval se jinam.
Paul se ploužil za námi, nic neříkal a vypadal jako hromádka neštěstí. Ať má jakýkoli problém, pomyslel jsem si, nic mi do toho není. Jestli chce být sklíčený, je to jeho volba.
Jeden starší skeptik nakonec přivolil, že poletí, ale nabádal mě: "Žádné vymyšlenosti, na to pamatujte. Jen hezky klidný a hladký let." Byl klidný a hladký do okamžiku, kdy jsme se při konečném přiblížení klouzavým letem blížili k přistávací dráze. Tuhle chvíli si můj pasažér vybral k tomu, aby z ničeho nic začal rozhazovat rukama a divoce křičet.
Kdo jsme a co se z nás stane, neurčují naše problémy, rozhodující způsob, jakým se k nim postavíme, jestli na vrak hodíme zápalku, nebo se tím vším krok za krokem propracujeme ke svobodě.
Už zase mě jeho knížka totálně dostala. Fakt, skvělá. On je ostatně vůbec skvělej spisovatel. Zatim všechny knížky, co jsem od něj četla, byly supr.

Jak bylo na muzejní noci...

17. června 2007 v 21:04 | Kačík |  Kulturní zážitky
Tákže..rozhodli jsme se, že půjdem na muzejní noc. Vzhledem k tomu, že z mého okolí by zřejmě nikdo nešel, musela jsem přetrpět přítomnost rodičů, která se nakonec prokázala jako dost užitečná, protože bych zřejmě sama netrefila ze Staroměstský na Malostranský náměstí pěšky. Takovej já jsem pražák. No a zase chodit sama po muzeích...to je i na mě moc intelektuálský.

Vězni z Azkabanu

14. června 2007 v 22:40 | Kačík |  ANKETY
všimla jsem si, že tuhle anketu jsem přidala jenom pod film, a ne samostatně do anket, ale i tak to má ňákou velkou "hlasovanost?"..což nechápu. tak jí ale přidávám, no.

anketa...o mně?

14. června 2007 v 22:32 | Kačík |  ANKETY
to jsem teda zvědavá..hlasujte.

Report MM

14. června 2007 v 20:41 | Kačík |  Kulturní zážitky
Oukej, takže je to tu. Konečně jsem (možná) schopná napsat něco smysluplnýho o koncertu mýho soukromýho boha MARILYNA MANSONA, kterej proběhl včera, v T-mobile aréně(dále jen T-ma). Protože když jsem se dneska dopotácela ze školy domů, byla jsem totálně mrtvá a musela jsem si jít hned lehnout.

PROSBA

4. června 2007 v 20:46 | Kačík
  • Máš zkušebnu a jsi ochoten, popřípadě přímo potřebuješ, aby ji s tebou někdo sdílel?
  • Znáš někoho, kdo vlastní něco, co by se dalo použít jako zkušebna a pronájem je za přijatelný peníz?
  • Potřebuješ trochu peněz a ty sám vlastníš velký sklep či garáž či nepotřebný větší prostor?
Ozvi se mi! Nutně sháníme zkušebnu aspoň 5x4 m2, Praha, nájem do 1500,- na měsíc, ale to není definitívo. A aspoň trochu dostupný MHD. Prosím. Kdyby se tu někdo takovej objevil, určitě dej vědět! (jsme čtyřčlenná, rocková? skupina)