Come back, Antichrist!

Červenec 2007

Inspirováno HP

28. července 2007 v 11:17 | Kačík |  ANKETY
Přemejšlela jsem...a nevim. Co vy?
Kdybyste se podívali do zrcadla z Erisedu, co byste viděli? (pro nevědoucí - zrcadlo z Erisedu ukazuje člověku jeho největší touhy a přání, podle Brumbálových slov by v něm nejšťastnější člověk na světě viděl sám sebe)
a...
Kdyby se před váma objevil bubák, v co by se proměnil? (opět pro nevědoucí - bubák je stvoření, o kterém nikdo neví, jak vypadá, protože na sebe bere automaticky podobu něčeho, čeho se velmi bojíte)
odpovědi pište do komentářů. zajímá mě to.
poznámka - já sama bych u toho prvního viděla vedle sebe jednoho nejmenovaného hocha(asi) a u toho druhýho...nevim. fakt vůbec netušim.

Harry Potter a Fénixův řád

24. července 2007 v 17:29 | Kačík |  Harry Potter
Harry Potter a Fénixův řád/ Harry Potter and the Order of the Phoenix
Velká Británie/USA, 2007
Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Michael Gambon, Imelda Stauton, Evanna Lynch, Jason Isaacs, Gary Oldman, Helena Bonham Carter...

Proč já?

22. července 2007 v 22:57 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Né, né a ještě jednou NÉ!!! Právě jsem si uvědomila hroznou věc. Jedna myšlenka na mě najednou vyskočila z hloubi mozku...ach bože proč, proč tam nezůstala...a visela mi před očima. A já jenom nevěřícně zírala. Jaktože se to stalo? Jaktože se stala ta věc, který se bojim od...sakra, ani to datum nevim přesně...no prostě od jistý doby....jaktože se to sakra stalo??? Proč zrovnajá kruci? Copak už jsem si podobný (co podobný! vlastně stejný!) nešťastný věci neužila až až?
Já to nemůžu vysvětlit. Jenom tady plkám, aniž by ostatní tušili, vo co gou. Ale já to nemůžu vysvětlit. Co kdyby sem úplnou naprostou náhodou přišel někdo....ááchjo. Jediný, co můžu naznačit je asi to, že se to týká takový ošemetný věci, kterou si zažívá každej a která je pro každýho ta nejdůležitější. Vlastně spíš jedna z nejdůležitějších. [♥] Hrůza.
Tadytomu se asi řiká hysterie. Nebo panika. Pokud to náhodou není to samý. Ale já to fakt nečekala. Proč, sakra, proč???

Walk the Line

20. července 2007 v 23:07 | Kačík |  Walk the Line
Walk the Line
USA, 2005, 136 minut
Režie: James Mangold
Hrají: Joaquin Phoenix, Reese Witherspoon

Divný prázdniny

20. července 2007 v 16:05 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Dneska v noci (totiž vlastně včera) jsme se vrátili z rodinný dovolený, která trvala od začátku prázdnin. JO! Bylo to strašně dlouhý. Uznávám, že to bylo pěkný, byli jsme na spoustě místech, ale tři tejdny jenom s rodinou, jo, to je dost ponorkoidní. Fakt, už bych to moc dlouho nevydržela. No. Jeli jsme autem...z Prahy do ňákýho městečka v Německu, už si nepamatuju jak se to jmenovalo, ale to není důležitý. Tam jsme přespali v kempu, další tři dny jsme strávili v Holandsku, odtamtad jsme přejeli trajektem do Anglie, tam mě to fakt uchvátilo, pak jsme přejeli do Skotska, další krása, no a pak zas zpátky do Anglie, trajekt do Francie a pak přes Belgii a Německo domů...Krása. Fakt jsem ráda, že už jsem zas zpátky, no. Bylo to vyčerpávající. A eště ke všemu...šíleně mě poslední dny bolelo koleno, tak jsem s tim hned dneska šla k doktorce a mám tam ehm zánět...hrůza! Takže to mám namatlaný takovym tim višňákem, kterej smrdí jak vysočina (nesnášim salámy) a to celý v ortéze...to znamená že se nemůžu hejbat, musim bejt v klidu, mám nasazený antibiotika, takže nesmim ani na slunce...no prostě pěkně debilní. Tak si řikám, že za moc ty prázdniny zatim moc nestojej, no. Ale aspoň že není ta stupidní škola.