Come back, Antichrist!

Zážitky a pocity..

19. srpna 2007 v 20:19 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Dneska jsem se vrátila z vody. Totiž z vodáckýho tábora, na kterej jezdim už sedum let. Tenhle rok jsem tam byla poprvý jako vedoucí a tak ňák jsem si řekla, že s tim asi prásknu. Hrozně těžce jsem to snášela, jelikož jsem uvízla mezi dvěma táborama a byl to pro mě tak trochu psychickej tlak. Jelikož jsem se moc nebavila s dětma, ale kapitáni mě taky ještě úplně nebrali mezi sebe...z toho ty "děti" byly většina třeba jenom o rok nebo dva mladší než já a dva byli dokonce starší. Nechápu, proč tam jezděj, když je u toho jasně řečený, že je to tábor pro lidi do šestnácti.
No a zkátka mám z těch dvou tejdnů strašně moc dojmů a pocitů. O zážitky taky není nouze, ale o těch bych raději pomlčela, protože většina z nich je taková, že bych se musela za sebe stydět, kdybych je uveřejnila. Abych vše uvedla na pravou míru, jedná se o zážitky pod vlivem alkoholu - nikdy jsem nebyla natolik opilá, abych si to nepamatovala, ale často jsem byla opilá tak, že jsem zapomínala na slušné vychování:-) No zkrátka nic moc.
Dojmy a pocity jsou nezapomenutelný. Jak ty dobrý, tak ty špatný. V souladu s mojí debilní osobností se moje nálady měnily jak počasí - jednu chvíli jsem trpěla takovejma chmurama, že jsem si fakt řikala, proč jsem tam vůbec jela, toužila jsem bejt v teple a suchu domova a všichni mi přišli hrozně tupí a hledala jsem nějakou spřízněnou duši, ..., za chvíli jsem zas byla v totální pohodě a užívala jsem si to, jak jsem v přírodě, nemusim se starat o žádný kraviny, oheň a moje nejoblíbenější činnost zpěv, občas nějaký to cigárko o samotě pod hvězdama....no prostě rozpory, no.
Ale nakonec jsem ráda, že jsem tam byla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrázek Mrázek | Web | 22. srpna 2007 v 11:14 | Reagovat

Jo. Mohlo to bejt lepší, kdyby mě povýšili. Nejvíc mě sere, že za to může havel, mlyeko mi psal, že kdyby havel nedělal zkoušky, tak by mě na 80% povýšili. Bylo jim blbý povýšit mě a jeho ne, chápeš, a to mě sere nejvíc, je to zrada. Jo jinak napiš mi tvoje icq, jestli máš. dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama