Come back, Antichrist!

Tak tohle mě fakt pobavilo...

20. září 2007 v 21:02 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Následující situace: Ve velkém hradě je uvězněna krásná princezna, kterou hlídá drak. Jak to dopadne, si přečtete v dalších řádcích, podle toho, jaký princ - metalista, ji přijede zachránit.
Varování: Text několikrát obsahuje slovo "vošukat", proto jestli vás tento výraz pohoršuje, nečtěte tento článek.

Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vošuká ji.

Heavy metal: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vošuká princeznu.

Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne (z toho všeho tancování). Pak všichni odjedou…..bez princezny.

Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její veci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal: Metalista přijede, zabije draka, vošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vošuká princeznu do zadku, vypije její krev behem rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova vošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ješte jednou vošuká.

Doom metal: Metalista přijede, spatří, jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy-metalistu.

Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make-up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal: Metalista dorazí v Honde Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal: Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed metal verze 1
: Metalista rychle a jednoduše přiběhne, draka rychle a jednoduše zabije svým hlasem, rychle a jednoduše vošuká princeznu. A stejný postup opakuje minimálně na dalších deseti hradech….
Speed metal verze 2: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

NS black metal:
Metalista přijede tankem Tiger, draka uhajluje k smrti a princeznu zplynuje, neboť nebyla árijského původu.

White metal: Nějací divní poutníci přijdou s další částí Ježíšova kříze. Drak kříz během okamžiku změní na popel a tak na něj pošlou křížovou výpravu.

Atmospheric metal: Ješte dřív, než se metalisti k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání svých nástrojů.

Industrial metal: Metalisti postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak má tedy zásoby na zimu.

Gothic metal: Metalista přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MrsBloodshot MrsBloodshot | Web | 21. října 2007 v 15:40 | Reagovat

tak to je odvaz ... uff ... na takovyhle zblechty se nezapomina ... ale kdyz nekdo ten metal bere fakt vazne , tak by ho to i pohorsit mohlo xD

2 kačík kačík | Web | 25. října 2007 v 23:52 | Reagovat

já nevim, já metal beru a stejně jsem se u toho mohla umlátit smíchy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama