Come back, Antichrist!

Prosinec 2007

Ty Vánoce...

24. prosince 2007 v 16:07 | Kačík |  Co mě napadá..
Tak jsem si rychle ukradla pár minutek, abych mohla stvořit vánoční článek. Chci totiž všem, co se sem nááhodou mrknou, popřát: krásný Vánoce, skvělou náladu na Silvestra a potom už celej úspěšnej novej rok. Ať se vám všem co nejvíc daří a máte se moc hezky.
Mám ještě jednu zprávu a to, že vytvořim novou rubriku, protože mi harddisk zaplňujou obrázky, který jsou natolik úžasný, že nemám to srdce je vyhodit, ale už jich je fakt hodně. Takže to nastrkám sem a budu se kochat tady a nebudu zbytečně plejtvat místem. Tak.
A ještě jednou pěkný Vánoce.
Například hned můžu propojit vánoční tematiku s jednim z obrazů. Toto je Klanění tří králů od Leonarda, podle mě nejobdivuhodnějšího člověka a nejúžasnějšího malíře všech dob.

Kam se ten čas ztrácí?

18. prosince 2007 v 20:45 | Kačík |  Co mě napadá..
Fakt to nechápu. Na net teď chodim málokdy, na blog ještě míň a k tomu, abych napsala nějakej článek, jsem se nedostala už hodně dlouho. A stejně ten čas nemám. Neustále nestíhám. Řikala jsem si, že když ten internet omezim, budu mít víc času na něco jinýho, na kapelu, na čtení, taky jsem tak trochu uvažovala o škole...a taky že si tim dokážu, že na netu nejsem závislá. Ale i když sem chodim fakt málokdy, stejně ten čas nemám. Furt něco. Tenhle víkend například jsem se prostě nezastavila. Je fakt, že jsem dlouho spala, ale i tak...prostě za celej víkend jsem neměla čas na něco svýho. Pořád samý uklízení, pečení, další věci okolo Vánoc, stihla jsem díkybohu napsat esej na filosofii, no už se těšim, až mi to zas celý zkritizuje a já to budu muset dělat celý znova. Je to prostě hrůza. Do toho samozřejmě nemám furt téměř žádný dárky...já fakt nevim, co s tim mám dělat. Nemám žádný nápady. No a do toho se mi chce samozřejmě permanentně spát. Přitom nespim zas až tak málo...je fakt, že chodim spát o půlnoci, dřív se mi to prostě nepodaří, ale vstávám až ve třičtvrtě na sedum, někdy dokonce i v sedum a to to tady pak lítá...no. Ale asi mi to prostě nestačí. Dneska se mi stala fakt povedená věc, normálně jsem naprosto regulerně usla při češtině. To se mi fakt už dlouho nestalo. Ale tohle byla tak příšerná nuda, že to fakt nešlo. No. A řekla jsem si, že dneska pudu hrozně brzo spát, třeba v deset, abych to prostě nějak tenhle tejden překlepala a pak už...volno...!

Finsko!

9. prosince 2007 v 19:04 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Ano, splnilo se mi jedno velký přání...jsem ve Finsku! Sestra sem totiž odjela na konci srpna "za studiem" :) a vrací se až 23. prosince, já jsem nakonec rodiče přemluvila, zaplatili mi letenku a já se vypravila přes Kodaň až sem, do Helsinek. Je to tu fakt skvělý, akorát mi ten tejden hrozně rychle utek a já zas zejtra letim domů...to znamená i do školy a tak....no vůbec se mi nikam nechce. Nejradši bych tu zůstala až do těch Vánoc.
Fakt jsem si to hrozně užila. Tejden bez školy, po dlouhý době se sestrou, procházky po celejch Helsinkách, který jsou vážně pěkný, s Prahou se to samozřejmě nedá srovnávat, ale je to něco úplně jinýho. Pohodový večery u filmů, skleničky a tak...Včera jsem se dokonce zúčastnila jedné echt finské party, no už nikdy více...teda nakonec jsem si to docela užila, ale jenom díky tomu, že jsem se celej večer napájela omamnými tekutinami. Skupiny stály za nic, hrály trapný skáčko, ale je fakt, že se na to dobře tancuje.
No a celkově si to tu prostě užívám. Na školu totálně kašlu, ačkoli bych fakt neměla, jelikož mě zas všichni budou bombardovat tisíci věcma, který musim umět a tak...měla bych předělat osnovu k eseji na filosofii, kterou mi náš profesor totálně zkritizoval, ale prostě teď žiju přítomností a seru na budoucnost...aspoň někdy. Jinak bych se z toho musela zbláznit.
Dostala jsem od sestry taky minilekci finštiny :), tak už umim počítat do deseti, pár užitečnejch slovíček, pozdravy a tak...no prostě sranda, no.
A už končim, abych se nepřipravila o svůj drahocennej čas, kdy se nemusim o nic starat a jenom prostě skutečně ŽÍT a nic neřešit... Krása. Protože zejtra už touhle dobou..zas doma a myšlenky na školu...a...a...no, prostě konec.