Come back, Antichrist!

Únor 2008

Remember

24. února 2008 v 16:59 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Omylem se mi už zase smazal celej jeden článek. Ne, nebudu to psát celý znova, to bych se z toho už fakt zcvokla. Když se na to zpětně koukám, nebylo to nic důležitýho. Celá pointa tkvěla v tom, že jsem si po dlouhý době svoje jarní prázdniny vážně užila, protože jsem byla celej tejden v Praze. Krása. No. Ale teď mě napadla taková věc a to, že se mi hrozně líbí ta písnička, co jí právě poslouchám, je z soundtracku k Tróji a fakt se k tomu filmu hodí, mě se ten film celkově líbí.
Tady je (toho chlápka, co to zpívá, si snažte nevšímat, je dost hroznej):
a text..ten je prostě dokonalej.
Remember, I will still be here
As long as you hold me, in your memory

Remember, when your dreams have ended
Time can be transcended
Just remember me

I am the one star that keeps burning, so brightly,
It is the last light, to fade into the rising sun

I'm with you
Whenever you tell, my story
For I am all I've done

Remember, I will still be here
As long as you hold me, in your memory
Remember me

I am the one voice in the cold wind, that whispers
And if you listen, you'll hear me call across the sky

As long as I still can reach out, and touch you
Then I will never die

Remember, I'll never leave you
If you will only
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here
As long as you hold me
In your memory

Remember, when your dreams have ended
Time can be transcended
I live forever
Remember me

Remember me
Remember... me...

Knihy HP

20. února 2008 v 17:41 | Kačík |  ANKETY
Hlasujte.

Tak ňák...ňák tak

15. února 2008 v 17:55 | Kačík |  Co mě napadá..
Dneska jsem si všimla takovýho hezkýho čísla u celkové návštěvnosti...5500..tak při té příležitosti vytvářím článek, abych si za prvý trošku polepšila (poslední dobou to vedu ..no..spíš nevedu) a aby vás přicházelo stále víc a víc. Štve mě, že nemám čas..ale je pořád něco a já u toho počítače mám tak trochu špatný svědomí, tak sem pro jistotu většinou skočim sice každej den, ale asi tak na deset minut, abych aspoň smazala všechny spamy, zabojovala si na Bitefightu a pokochala se nějakym novym komentářem tady (za což moc děkuju). No. Musim ale na rovinu říct, že za ten nedostatek času si můžu sama...ale jsem za to ráda. Často teď zkoušíme, jelikož se blíží náš první koncert...no zatim nejsem TAK MOC nervózní, jenom pokaždý, když si na to vzpomenu, ale přímo ten den...no to zřejmě chcípnu. V neděli budeme nahrávat, abysme zas měli něco novýho, lepšího, kvalitnějšího...takže se už fakt těšim. Včera jsem si taky šla zařídit autoškolu, takže to bude konec posledního volnýho času. Ale příští tejden mám díkybohu prázdniny, vlastně už dneska začaly, za což jsem teda fakt neskonale vděčná, potřebuju si trochu odpočinout. Ne že bych toho ňák výrazně moc dělala, ale minimálně se vyspim (což se mi v tejdnu moc nedaří). Dneska se chystám na párty, kamarádka má narozeniny, celkově tenhle rok je takovej oslavovej, jak maj všichni ty osumnáctiny, tak to se sice těšim, ale zase se teda moc nevyspim. No. A najednou zas nevim, co bych tak ještě...jo..začaly se mi líbit The Killers, lépe řečeno jejich dva songy Mr. Brightside a Somebody Told Me...takže doporučuju. No a teď teda zas jdu, není to moc duchaplnej článek, prostě vylejvárna, no. Hm.

Poslední Harry

2. února 2008 v 14:10 | Kačík |  Co mě napadá..
Tak jsem právě dočetla Relikvie smrti a nezbývá mi, než si jako obvykle říct...Achjo. Už to prostě není to, co bejvalo. Harry si o sobě myslí bůhvíco, celá knížka je doslova natřískaná těma nejnepravděpodobnějšíma událostma a akcema, z nichž každá skončí stejně - hlavní trojka vyvázne na tu nejposlednější chvíli díky nějaký absolutně nečekaný pomoci živá a zdravá. Některý věci jsou dost přitažený za vlasy a ten konec...ten konec teda překousnout nedokážu. Nemůžu říct, že by se mi celá knížka nelíbila. Jo, je dobrá, je to přece jenom furt můj milovanej Harry Potter, ale ten konec jí neodpustim nikdy. Jak mohla sklouznout k těm příšernejm kýčům? Tak moc jsem doufala, že se toho vyvaruje. Že to skončí nějak přiměřeně. Ale tohle, to už je moc.
Nechci tady psát všechny výhrady, protože bych prozradila příběh a tak, ale je jich teda celkem dost. Já vim, je to těžký napsat poslední část takovýhohle díla tak, aby nikoho nějak výrazně nepohoršila, ale tak nějak jsem prostě čekala, že si udrží nějakou úroveň a že když se už v pětce Harry Potter změnil z pohádky spíš v něco jako psychologickej thriller, že se toho teda bude držet, jak to ostatně udělala, ale až do úplnýho konce! A ne aby poslední dvě kapitoly byly...no jako v pohádce. Prostě achjo. Trochu mě to zklamalo.