Come back, Antichrist!

Duben 2008

Jo...a mám Knihu.

27. dubna 2008 v 15:23 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Jo a ještě jedna malá věc..musim se pochlubit! Byla jsem včera na Světu knihy a konečně jsem si koupila onu úžasnou knihu, po které jsem zatoužila okamžitě po jejím 1. přečtení....a tou je Těžší než nebe (životopis Kurta Cobaina) od Crosse.. A když tam byla ve slevě a mě přímo u nosu, tak jsem prostě nemohla odolat.
Ale jsem na sebe pyšná, aspoň něco z toho, co jsem chtěla udělat, se mi podařilo.

O socialismu s medvídky Haribo

27. dubna 2008 v 14:56 | Kačík |  Co mě napadá..
Poslední dobou to tu celkem zanedbávám. Za prvý je to proto, že jsem převzala jeden blog, zaměřenej čistě jenom na Deathstars, kterej teď předělávám podle sebe a za druhý je to ta všudypřítomná škola. Za celej tejden jsem fakt neudělala nic užitečnýho, mám ten dojem. A teď musim sesmolit aspoň nějakej úvod k seminárce na latinu, což úplně nevim, jak udělám, jelikož nevim, co mám psát. Achjo.
Ale na druhou stranu jsem se dneska ráno dozvěděla spoustu informací, který mi nikdy nikdo neřekne a pak se všichni nepříjemně divěj, jaktože toho vim o naší neslavné historii tak málo. Přečetla jsem si totiž jeden rozhovor v Reflexu s Kristinou Vlachovou, myslim, že je to režisérka nebo scénáristka..jedno z toho..možná i obojí..nevim, každopádně to mnou celkem otřáslo, je fakt úplně děsivý, jak nás (jako stát) doposud neopustil ten strach, jak jsou všichni tim bejvalym režimem furt tak ovlivněný...já vim, je to teprve 19 let, co už je všechno jinak, ale přece jenom...už existujou lidi, kterejch se to osobně nedotýká (naše a všechny pozdější věkový kategorie), tak by to mohlo bejt pryč. No a u této příležitosti mi máma začala vyprávět, už ne ty historky, který jsem znala, ale horší věci..ne z její vlastní zkušenosti, prostě celkově..můj problém totiž je, že si to prostě totálně nedokážu představit. Například vůbec nevim, co si mám myslet o těch bejvalejch soudcích, o tý, jak teď byla souzená za odsouzení Marie Horákový, protože sama nevim, co oni vlastně věděli...Co když si mysleli, že prostě dělaj správnou věc, protože jim někdo něco nakecá...a jak má člověk poznat kdo lže, a kdo má pravdu?? Prostě je to těžký.
Takže to bylo takové ráno plné zamyšlení, spořádala jsem přitom asi půl sáčku gumovejch medvídků a naklopila do sebe dvě vělký sklenice šťávy..takže můj denní příjem cukru už byl asi vyčerpán..hloupé. Ale jsem za to ráda. Popravdě se zato občas stydim, jak málo toho vim, jak v tom mám bordel, ale oni zase nechápou, že my už si to prostě vůbec neumíme představit a že vlastně nemáme ani moc důvod zjišťovat, jak to vlastně všechno bylo a tak, protože to není naše historie. Nevim. Je to složitý, no.
A vlastně rovnou chci ještě napsat, že tu teď tejden nebudu, jedem se školou do Anglie, takže nebudou přibývat žádný články...žádná velká změna

Konečně volno

20. dubna 2008 v 16:23 | Kačík |  Co mě napadá..
Tak po delší době se konečně cejtim tak..tak volně. Jakože nemusim nic dělat. Ty nejhorší věci mám už za sebou, sice zřejmě s blbym výsledkem, ale s tim už se teď nedá nic dělat, takže na to prostě kašlu a ještě k tomu máme celý pondělí volno kvůli přijímačkám, díkybohu. Takže mám prodlouženej víkend, ve kterym totálně nic nedělám...krása..
Včera jsem se koukala již podruhé na Interview s upírem, mě ten film fascinuje tim, jak je celej natočenej ve tmě a tak jako vlastně realisticky. Že člověk si vážně nemůže bejt jistej, jestli upíři jsou nebo ne. A líbí se mi, jak hraje Tom Cruise, já ho jinak ráda nemám, nevim proč, je mi hrozně nesympatickej, ale v tomhle hraje dobře. Naopak zase Brad Pitt je v tom filmu sice k sežrání, ale o nějakym hereckym výkonu nemůže bejt moc řeč, řekla bych.
A dneska tak napůl doufám, že mi sestra půjčí svůj notebook, abych se mohla podívat na Legendy z Dogtownu, protože mám konečně to dvd. A to je jeden z těch mála filmů, který na mně zanechaly obrovslej dojem už po prvním zhlídnutí.
Prostě tento víkend věnuji filmům, jelikož jinak na to v tejdnu nemám moc času, ale je fakt, že toho v televizi v tejdnu stejně moc nedávaj, maximálně ty filmy v originále na dvojce, ale to je vždycky tak debilně pozdě, že se na to můžou koukat jenom lidé nepracující, nestudující a ničím nezaměstnaní. Asi zase budu někdy nemocná :)

..a stejně jsem tady

15. dubna 2008 v 21:30 | Kačík |  Co mě napadá..
Fajn, takže nejenomže jsem na tu latinu ani nešáhla, ale ještě ke všemu jsem zkejsla tady a slintám nad Trentovým hlasem. Achjo. Proboha co mám dělat?? Zabít je fakt málo. Ale song Me, I'm Not je vážně dokonalej..to jako abych se ospravedlnila. heyyy..can we stop? me, I'm not ...well, at least I tried
A to mám ještě na icq drze nastavenou ikonku učení. Jsem já to ale flákač. Fakt hrůza.

už zase škola..

15. dubna 2008 v 19:44 | Kačík |  Co mě napadá..
Achjo, co to s tim zase udělali...předpokládám, že jim nevadí, že je to nekompatibilní s Explorerem, že už nikdo nepočítá s tim, že má někdo něco tak předpotopního a že se to těm chudákům (mně) zobrazuje bez háčků. Hrůza. Ale..co tady vlastně dělám?? Zase toho mám spoustu do školy, všichni začínaj šílet..kompozice z matiky, písemka z latiny, kompozice ze semináře z němčiny..a já tady zas místo toho, abych se učila, sedim, stěžuju si, kafrám o zbytečnostech a tak. Jsem neskutečná. Ale už jsem se rozhodla..až dopíšu tenhle článek, vezmu si kus čokolády (aby se mi líp učilo :) ) a vrhnu se na tu latinu. Dneska jsem musela řešit dost zásadní rozhodnutí, jaký semináře si vezmu příští rok - tudíž, z čeho mám maturovat. Tak jsem to nakonec vymyslela, ale moc pyšná na sebe nejsem. Zjistila jsem totiž, že prostě nemám z čeho maturovat (jakože nejsem schoopná), takže teď vypadám jako největší blázen, protože jsem si nakonec vybrala kombinaci čtyř jazyků. Ano, je to neskutečný, ale mně vážně nic jinýho nezbejvá. Takže tak. A už přestávám plkat, stejně teď píšu už jenom proto, abych oddálila to učení, takže konec.

Co dělat, když je nejhůř

10. dubna 2008 v 19:54 | Kačík |  Co mě napadá..
Všechno najednou:
 • zahrabat se co nejhloubějc pod peřinu
 • poslouchat klidnou anebo řvavou hudbu
 • zamknout si dveře od pokoje
 • zásobit se na dlouhou dobu dobrym jídlem a pitím (nebo aspoň jenom jídlem a pitím)
 • mít k dispozici počítač, televizi, dvd, spoustu knih - prostě nějakej podobnej rozptylovač
 • ale přesto mít vypnutý icq, skype apod. a mobil
 • a mít občas po ruce tužku a papír se taky vyplatí.
Anebo ta jednodušší možnost:
 • zabít se.
A tohle poslední, to se týká asi jenom..ani nevim..koho se to týká?
 • učit se jak blázen a mít dobrej prospěch
 • dodržovat školní docházku
 • mile komunikovat s rodinou a dalšími lidmi, které člověk vídá každý den
 • být tolerantní, usměvavá, dobře naladěná, pečlivá, starostlivá
 • myslet na lepší budoucnost.
Proboha.
Co si mám vybrat???

Jak jinak

6. dubna 2008 v 20:48 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Fajn, takže teď jsem vážně naštvaná, jakože hodně naštvaná. Vytvořila jsem tak dlouhej článek jako už dlouho ne, popisující mé zážitky z našeho koncertu, z opravdu inteligentní rodičovské přednášky, z pátku, z víkendu. A co se nestalo? Celý se to SMAZALO. Takže na to už seru, naprosto nehodlám psát to celý znova, protože bych z toho už chcípla, jenom ten koncert ve velké zkratce shrnu: bylo to super, vyloženě pořádnej klub, úžasná atmosféra, měla jsem z toho skvělej pocit (jenom jsem byla nastydlá, což prej nebylo poznat, akorát jsem potom poněkud nemohla mluvit a furt to není dobrý).
Já totiž jenom..aby to nevypadalo, že zahálim. Já fakt tvořim. Ale pak to dopadne takhle a já se jenom vytočim a nic nevznikne. Achjo. No. Takže to je celý. Fakt ubohost proti tomu předtim. Ale co se dá dělat.