Come back, Antichrist!

O socialismu s medvídky Haribo

27. dubna 2008 v 14:56 | Kačík |  Co mě napadá..
Poslední dobou to tu celkem zanedbávám. Za prvý je to proto, že jsem převzala jeden blog, zaměřenej čistě jenom na Deathstars, kterej teď předělávám podle sebe a za druhý je to ta všudypřítomná škola. Za celej tejden jsem fakt neudělala nic užitečnýho, mám ten dojem. A teď musim sesmolit aspoň nějakej úvod k seminárce na latinu, což úplně nevim, jak udělám, jelikož nevim, co mám psát. Achjo.
Ale na druhou stranu jsem se dneska ráno dozvěděla spoustu informací, který mi nikdy nikdo neřekne a pak se všichni nepříjemně divěj, jaktože toho vim o naší neslavné historii tak málo. Přečetla jsem si totiž jeden rozhovor v Reflexu s Kristinou Vlachovou, myslim, že je to režisérka nebo scénáristka..jedno z toho..možná i obojí..nevim, každopádně to mnou celkem otřáslo, je fakt úplně děsivý, jak nás (jako stát) doposud neopustil ten strach, jak jsou všichni tim bejvalym režimem furt tak ovlivněný...já vim, je to teprve 19 let, co už je všechno jinak, ale přece jenom...už existujou lidi, kterejch se to osobně nedotýká (naše a všechny pozdější věkový kategorie), tak by to mohlo bejt pryč. No a u této příležitosti mi máma začala vyprávět, už ne ty historky, který jsem znala, ale horší věci..ne z její vlastní zkušenosti, prostě celkově..můj problém totiž je, že si to prostě totálně nedokážu představit. Například vůbec nevim, co si mám myslet o těch bejvalejch soudcích, o tý, jak teď byla souzená za odsouzení Marie Horákový, protože sama nevim, co oni vlastně věděli...Co když si mysleli, že prostě dělaj správnou věc, protože jim někdo něco nakecá...a jak má člověk poznat kdo lže, a kdo má pravdu?? Prostě je to těžký.
Takže to bylo takové ráno plné zamyšlení, spořádala jsem přitom asi půl sáčku gumovejch medvídků a naklopila do sebe dvě vělký sklenice šťávy..takže můj denní příjem cukru už byl asi vyčerpán..hloupé. Ale jsem za to ráda. Popravdě se zato občas stydim, jak málo toho vim, jak v tom mám bordel, ale oni zase nechápou, že my už si to prostě vůbec neumíme představit a že vlastně nemáme ani moc důvod zjišťovat, jak to vlastně všechno bylo a tak, protože to není naše historie. Nevim. Je to složitý, no.
A vlastně rovnou chci ještě napsat, že tu teď tejden nebudu, jedem se školou do Anglie, takže nebudou přibývat žádný články...žádná velká změna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MrsSelfDestruct MrsSelfDestruct | Web | 28. dubna 2008 v 19:14 | Reagovat

Tak si užij Anglii :) možná tam potkáš někoho good :D já o tom minulým režimu vím hrozně málo, ale napravím to a snad si i najdu názor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama