Come back, Antichrist!

Květen 2008

Srdce plné nenávisti

31. května 2008 v 19:47 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Včera mi přišlo tričko, který jsem si objednala k narozeninám...tričko Deathstars! A je fakt super, super, super. Co mě štve..že teď v tom vedru nosit černý tričko je trošku divný, ale přece si ho musim co nejdřív vzít. Hmm. Ale to mě teda fakt potěšilo.
Ale teda dneska mi poněkud zkazila náladu škola..teda ne že bych tam byla:), ale věci do školy..celý odpoledne jsem dělala tři úkoly na filozofii, ten nejneužitečnější předmět na světě, a to bylo teda fakt dost hrozný. Potom máma je taky dost hrozná..za prvý furt kéruje a za druhý se mnou mluví jak s malym dítětem a zkouší tady na mě ňáký ultimáta..jakože pokud si u sebe do zejtra neuklidim, tak že se něco stane (ani vlastně nevim co)..a vůbec nevim, co si jako o tom mám myslet..Jako na co si to hraje? Je sice fakt, že tady mám vážně dost bordel, a když to uznávám já, tak je to pravda...ale to přece neznamená, že si tady na mě bude takhle vyskakovat..propána. No.
A taky jsem si teď udělala takovej test (What is your heart filled with?)...no a samozřejmě, co mi vyšlo...
Your Heart is Filled with Hate...
Hate
75%
Wonder
65%
Imagionation
55%
Love & Romance
50%
Peace
20%
A bohužel to není momentální rozpoložení. Prostě jsem zřejmě skrznaskrz špatná, no.

Květnové novinky

27. května 2008 v 22:17 | Kačík |  ‡ Marilyn Manson ‡
Musim zareagovat na zprávu, kterou jsem dostala od nějakého fanouška MM, za což děkuju a beru to jako inspiraci.
Už dlouho jsem nepřidala žádnou novinku o MM, je to pravda. Zároveň se chci ospravedlnit tím, že teda za prvý jsem neměla příliš času, ale taky za druhý...že ono se toho moc převratnýho neděje. O tom, že se připravuje album, jsem věděla, neznám ale žádný podrobnosti, tak jsem o tom zatim nechtěla psát. Ale teda..nechci vypadat jako ignorant, takže zmiňuju latest news :-)
Marilyn vydal svoji vlastní značku Absinthu jménem Mansinthe (jak originální:) ), která vyhrála v soutěži v San Franciscu zaměřené na mezinárodní alkoholické výrobky zlatou medaili. Což je dost dobrej výkon!
MM by se taky měl objevit ve filmu režiséra Alejandra Jodorowskeho jménem King Shot, zřejmě to nebude hlavní role, ale stejně je to fakt dobrý..ještě jsem ho neviděla v žádnym filmu (vim, že hrál někde transvestitu, ale ani nevim, jak se ten film jmenoval...Rocky Horror Show? možná?...a ani nevim, od koho je a prostě jsem to neviděla, no). Mimochodem...to mi připomíná, že kdysi dávno jsem někde četla, že Burton hodlá natočit nevim jestli dokument nebo film, každopádně něco o MM, konkrétně o jeho vztahu k Ditě. Nevim, jestli je to už promlčený, nebo jestli se na tom někde tiše pracuje nebo jako co...každopádně zatim jsem nic dalšího neslyšela ani nečetla, určitě bych ale informovala, protože to by byl pro mě naprostej ráj...Burton je génius a kdo jinej by měl točit film o Mansonovi než on?
A teda zatim poslední a asi nejdůležitější novina...evidentně se teda připravuje nové album, název zatim není známý, vyjít by mělo už v zimě a již na něm bude znatelný vliv Twiggyho. Prý bude album rozhodně tvrdší než poněkud goticky romantické Eat Me, Drink Me, na což se fakt těšim, protože já jsem spíš právě na ty údernější a nakopávací songy.

Nestíhám, nesvačím..

26. května 2008 v 18:39 | Kačík |  Co mě napadá..
Vkročila jsem dneska zase po dlouhé době na blog a mile mě překvapilo velké a kulaté číslo 9000...a v tu chvíli jsem se zastyděla. Zanedbávám to tu nehoráznym způsobem, ani nic nepíšu, ani nevkládám, prostě hrůza. Ani nevim, jestli to má cenu nějak dohánět nebo tak. Ale zřejmě ne, protože stejně furt nemám čas. Škola. ta ubíjející škola. Za tejden totiž jedu na tři tejdny do Německa, dohodila mi to moje profesorka němčiny, abych měla příští rok nějakou šanci z tý němčiny odmaturovat. Tim pádem musim teď dohánět klasifikaci co můžu, protože se mi v tomhle tejdnu musí uzavřít. Měla bych se vlastně neustále jenom učit. Místo toho tu teď zas sedim a píšu, ale vážně je to jenom na chvíli, pak budu muset jít.
O víkendu jsem vypadla z Prahy a byla jsem s kamarádama na vodě, Ploučnici jsme jeli, a bylo to vážně hezký. Počasí nám vyšlo, příroda krásná..co víc si člověk může přát.
Dneska ve škole už to bylo horší, samý domluvy s profesorama...kurec, to mi připomíná, že vážně musim udělat asi tisíc věcí. Takže se loučim a omlouvám se za mojí naprostou blogerskou neakčnost, ale je to pořád to samý...ten čas...achjo. No.

čehože to měl bejt kurs? sportu??

18. května 2008 v 12:22 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Takže jsem se v pátek odpoledne vrátila a musim říct, že to nebylo tak strašný, jak jsem čekala, ale mám totálně zrasený nohy...všude modřiny, na pravym kotníku výron, celý levý koleno sedřený...prostě fakt super. Ale jinak, vzhledem k tomu, že jsem celej tejden něco dělala (a na to nejsem zvyklá), jsem docela v pohodě, což mě překvapuje. Bylo to kupodivu i docela zábavný a tak..byli jsme dvakrát na celodenním výletu na kolech, jednou jenom na půl dne, jeden den jsme běželi orienťák a dělali dvanáctiboj, a pak jsme hráli různý hry typu softball, tenis, beach a normální volejbal. Docela jsem si to užila.
Blbý bylo akorát to, že jsme tam byli obě třídy (my i béčko), takže se to samozřejmě občas zvrtávalo ve velkou chlastačku a tak...protože béčko je v tomhle fakt neskutečný. My sice taky pijem, ale řekla bych, že my tak nějak víme, kde jsou ty hranice, ale voni jsou takový přidrzlejší a evidentně si myslej, že jim všechno projde. Problém byl ten, že tam jeden kluk málem umřel, protože sežral hodně nějakejch děsivejch prášků a do toho právě ještě pil a celkově spoustu lidí se tam prostě nehorázně ožíralo. Na druhou stranu, když je potřeba se o někoho postarat, tak o to taky není nouze, protože v tomhletom držíme celkem při sobě. Ale musim říct, je to docela zodpovědnost. Například v případě toho kluka jsme prostě fakt nevěděli, jestli rovnou volat záchranku, tím pádem říct to profesorům...ale nakonec se to zvládlo a on byl nakonec ..no..v pohodě říct asi nemůžu, psychicky byl zřejmě totálně na dně, ale aspoň nám fakt neumřel a ani mu nebylo nijak výrazně fyzicky blbě.
Byl to dost zážitkovej tejden. Ani nevim, jestli jsme se zase víc poznali a tim sblížili nebo naopak oddálili...že jsme zjistili, jak se k sobě navzájem dokážeme chovat v krizovejch situacích..a že jsme možná zase o něco zkušenější ....a hlavně asi (pompézní konec)....že přátelství je jedna z nejhezčích věcí. A když někdo ty přátele nemá, že je to zase to nejsmutnější.
Že nemít kluka, to se dá, ale nemít kamarády...to se fakt nedá.

Opakovaný vtip není vtipem..

10. května 2008 v 0:35 | Kačík |  Co mě napadá..
...ale vono to nebylo vtipný ani poprvý.
Nastal čas, kdy opět nestíhám. Za sedum hodin mám vstát, rychle si dobalit poslední věci a poté odjet na sraz se třídou, pro změnu zase někam jedem. Tentokrát to je sportovní kurs, no, jsem na to docela zvědavá. Tejden sportovat, jo, na to už vážně nejsem zvyklá. Snad to ale bude vpoho, berem sebou kola, což mě uklidňuje, protože kolo je v pohodě. Zvlášť když je moje, jsem na něj zvyklá a vůbec.
Problém je ten, že ještě než odjedu, musim dopsat seminárku na latinu. Na jednu stranu - mám už deset stran, což je ehm o polovinu víc než je minimální počet, na druhou stranu tam stále ještě nemám všechno! Achjo. Takže na tom musim ještě zapracovat, je to jediná příležitost.
A teda timhletim se chci zase na tejden rozloučit. Je to hrůza, jak tu furt nejsem.

anketa o VB

6. května 2008 v 18:44 | Kačík |  ANKETY
hlasujte

Nesnášim názvy článků

6. května 2008 v 18:14 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Tak jsem se vrátila..a bylo to fakt super. Sice tam neustále pršelo, jak jinak, ale jinak to byla dobrá akce, nemůžu si stěžovat...jediný, co je blbý, že teď absolutně nemůžu nahnat spánek..nejradši bych furt jenom spala a spala..ale nemůžu, musim teď zase máknout ve škole, protože příští tejden zase odjíždíme..prostě mám nabito.
Byla jsem dneska na chvíli v knihovně a půjčila jsem si jenom na tam ze skladu Journals (Kurt Cobain) a neuvěřitelně mě to inspirovalo a celkově tak jako nabudilo k nějakýmu intenzivnímu přemejšlení..no prostě mě to totálně koplo, asi si to budu muset pučit ještě někdy. Asi je to troufalý, ale musim říct, že mi v něčem dost připomíná sebe (nebo spíš si já v něčem připadám jako on). Takže teď fakt nevim, jak já to vlastně dopadnu.
A pak jsem šla, musim říct, že v dost podivnym stavu, do autoškoly...no, nebylo to zas tak strašný, jak jsem čekala, ale teda žádná sláva taky ne. A když jsem potom konečně zamířila domů, začalo pršet, takový ty velký těžký kapky, který se rozplácávaj na zem, že je to slyšet..takže to bylo takový příznačný pro ten můj stav..ale bylo to dobrý, už jsem si tak nějak zvykla bejt neustále mokrá.
Možná sem potom strčim nějaký fotky, ještě uvidim..pořádně jsem je ještě neprobírala, jestli tam vůbec jsou nějaký povedený.
Asi tak.
Už jsem strašně dlouho nezpívala, cejtim se taková nevy..nevy...jak to říct...no prostě mi to chybí. Potřebuju se nějak vyventilovat (existuje to slovo?)..no. Radši už konec.