Come back, Antichrist!

Nesnášim názvy článků

6. května 2008 v 18:14 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Tak jsem se vrátila..a bylo to fakt super. Sice tam neustále pršelo, jak jinak, ale jinak to byla dobrá akce, nemůžu si stěžovat...jediný, co je blbý, že teď absolutně nemůžu nahnat spánek..nejradši bych furt jenom spala a spala..ale nemůžu, musim teď zase máknout ve škole, protože příští tejden zase odjíždíme..prostě mám nabito.
Byla jsem dneska na chvíli v knihovně a půjčila jsem si jenom na tam ze skladu Journals (Kurt Cobain) a neuvěřitelně mě to inspirovalo a celkově tak jako nabudilo k nějakýmu intenzivnímu přemejšlení..no prostě mě to totálně koplo, asi si to budu muset pučit ještě někdy. Asi je to troufalý, ale musim říct, že mi v něčem dost připomíná sebe (nebo spíš si já v něčem připadám jako on). Takže teď fakt nevim, jak já to vlastně dopadnu.
A pak jsem šla, musim říct, že v dost podivnym stavu, do autoškoly...no, nebylo to zas tak strašný, jak jsem čekala, ale teda žádná sláva taky ne. A když jsem potom konečně zamířila domů, začalo pršet, takový ty velký těžký kapky, který se rozplácávaj na zem, že je to slyšet..takže to bylo takový příznačný pro ten můj stav..ale bylo to dobrý, už jsem si tak nějak zvykla bejt neustále mokrá.
Možná sem potom strčim nějaký fotky, ještě uvidim..pořádně jsem je ještě neprobírala, jestli tam vůbec jsou nějaký povedený.
Asi tak.
Už jsem strašně dlouho nezpívala, cejtim se taková nevy..nevy...jak to říct...no prostě mi to chybí. Potřebuju se nějak vyventilovat (existuje to slovo?)..no. Radši už konec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama