Come back, Antichrist!

Červen 2008

Hmm..tak konec.

27. června 2008 v 21:24 | Kačík |  Co mě napadá..
Vůbec nevim, co si jako o dnešku mám myslet. Třídní výlet byl v pohodě, ale ten dnešek mě trochu zklamal. Jako šli jsme zase do hospody, ale prostě taková ta naše půlka třídy, co už jsme tak nějak dohromady a ne úplně všichni, jak jsem doufala. Podivné. A celkově nemám ráda tyhlety poslední dny, zvlášť teda letos se mi to nelíbí, kvůli tomu loučení. Protože přes prázdniny mám většinou hrozně málo času se s těma lidma vidět. A v neděli odjíždim do toho Německa, co jsem měla jet předtim..a musim rovnou napsat, že se mi tam na jednu stranu fakt nechce, protože jako jet do školy o prázdninách..na tři tejdny..do naprosto neznámýho prostředí..s neznámejma lidma.....ACHJO. Jako sice to cejtim jako dobrou příležitost, ale už vidim, jak jim stejně nebudu rozumět a budu s nima mluvit anglicky, protože prostě nebudu mít tu trpělivost ani já, ani nikdo jinej. A pak to balení..vůbec nevim, co si mám vzít sebou, je to dost podivnej internát. A já prostě nenávidim balení. Asi prostě naházim oblečení, co tak většinou nosim, na jednu hromadu a poskládám to do báglu a šlus..nebo já nevim, no. Hlavně se nechci zbytečně stresovat. Pomoc. Jo a což mi teda připomíná to hlavní, proč to píšu...vim, že jsem sem hodně dlouho nic novýho nepřidala..popravdě..nebylo co. Neměla jsem moc náladu, na net jsem celkově moc nechodila a tak..prostě nic moc. A teď to dovršim asi tim, že tu teda tři týdny nebudu.
Mno. Každopádně těm, kdo se tu náhodou vyskytnou nebo tak, přeju krásný prázdniny, odpočinutí od školy a spoustu zajímavejch zážitků a tak, no.

Foootbal a tak

16. června 2008 v 20:33 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Včera jsem se pěkně rozčílila nad tim fotbalem. Nejenom proto, že jsme prohráli, ale hlavně způsob, jakym jsme prohráli a úplně nejhlavnějc to, s KYM jsme prohráli. Protože podle mě teda Turci na mistrovství Evropy fakt nemaj co dělat. Stejně jako Rusko. A stejně jako nepatří do Evropský unie a jestli je tam fakt přijmou, tak to budu brát jako osobní urážku. Prostě Turecko v Evropě neleží, tečka. Ať si vytvořej nějaký mistrovství Asie, ale co jako dělaj tady???? A ještě maj tu drzost a vyhrajou nad náma takovym děsivym způsobem, kterej fakt nasere? Hrůza. Fakt jsem byla dost naštvaná.
No a jinak jsem se o víkendu účastnila takové tradiční akce...dobrovolně jsem obětovala svůj čas tomu, abych pomohla lidem z tábora a připravila louku, na kterou každoročně jezdíme a stanujeme na ní - musela se posekat a my jsme jí potom hrabali. Což byla naprosto regulerní práce, při který jsem si řikala, že jsem fakt totální blázen...já vyměnim víkend plnej válení se, když už se konečně nemusim učit, mohla jsem jet na Votvírák, mohla jsem jít na Muzejní noc, mohla jsem přečíst ty dvě knížky, který zejtra musim vrátit...no prostě mohla jsem dělat tolik zábavnejch věcí a hlavně se flákat...a já fakt místo toho jela zadarmo pracovat ke Krumlovu. Nepochopitelný. Je zas fakt, že jsme tam zas mírně chlastali, což mě konkrétně nestálo nic, takže aspoň něco. A znovu jsem si potvrdila, že základ je NEMÍCHAT. Kupodivu mi ale ani trochu nebylo špatně, spíš trochu veselo.

Foto

10. června 2008 v 17:48 | Kačík |  Within Temptation

Within Temptation

10. června 2008 v 17:36 | Kačík |  Within Temptation
Within Temptation je metalová kapela z Nizozemska (žánrově se řadí jako "gothic metal", já se tomu označení gothic ale fakt bránim, protože mi to příjde takový..no nevim..prostě nerada škatulkuju). Na poslech bych to přirovnala k Evanescence, akorát trochu tvrdší, monstróznější a nápaditější. Hudba je to krásná a melodická, zpěv je často hnán až do nepřirozených výšek, ale tim rozhodně neztrácí na ničem, spíš je to obdivuhodný (a nevyzpívatelný:). Poměrně často využívají sborové prvky jako doprovod, což občas zní až moc jakoby osudově, jako z nějakýho filmu typu Pán prstenů.
Co mi přijde trochu jako negativum..jsou texty. Ne, že by byly špatný, některý jsou dokonce úchvatný! Ale na druhou stranu se sobě některý dost podobaj..ať už poselstvím, používáním stejných slov a jakoby celkovou náladou.
Stejně mi ale příjde tahle skupina vážně dobrá..taková jakoby mystická, poletující, nepřízemní, lehce nadpřirozená.. Krása.

Fuck off..

8. června 2008 v 17:55 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Sere mě, jak je ten počítač pomalej.
Sere mě, že musim furt dělat věci do školy a koho to zajímá a kdo se s tim má furt dělat...prostě mě to sere.
A ještě mě sere ten můj nehoráznej bordel v pokoji, no nevim, kdo to bude uklízet...
Všechno mě sere.
Sere mě, jak se na mě ostatní dívaj jak na blázna, ale co s tim sakra mám dělat, když zřejmě blázen fakt jsem, sere mě, jak vypadám, sere mě, jak si všichni o sobě myslej, že oni jsou ty největší chudáci, při tom se jim hovno děje, sere mě, že nedokážu bejt aspoň trochu zodpovědná a furt dělám kreténoviny, který mě pak mrzej, sere mě, že furt někoho nasírám, sere mě ta moje povaha, proč se prostě nechovám někdy přirozeně, ale to by se mě zas furt všichni ptali, co se děje a to bych nesnesla....serou mě povinnosti, sere mě budoucnost, sere mě prostě vážně úplně, ale úplně všechno.

Kecy, kecy..

1. června 2008 v 19:19 | Kačík |  Co mě napadá..
Včera jsem ještě zapomněla napsat jednu zásadní věc a to, že nakonec do Německa nejedu, z čehož mám nakonec docela radost..že tu budu na ten konec školního roku a tak..
Taky jsem si včera večer uvědomila, že už se nebojim bouřky (dřív jsem se jí fakt bála), spíš naopak. Vyloženě mě fascinuje..tim, jak je to furt takovej nezkrotnej, obří živel, kterej člověk nemůže nijak ovlivnit, nemůže ho potlačit, zničit..A že si zachovala tu monstróznost a temnotu..A tak. Škoda, že to dneska nemá takovej rozsah jako včera.
A dneska jsem nakonec byla donucena si vážně uklidit, no přišlo mi to fakt směšný, jak tady ta máma tak stála a furt hovořila, že ještě tohleto a támhleto...Příde mi to teď úplně divný, jak jsou tu ty holý plochy, je to hrozně neosobní a nepřirozený. Stejně to za chvíli zase zabordelim, tak je to jedno. Nekonečnej koloběh.