Come back, Antichrist!

Nic nestíhám, proto píšu sem..:)

11. října 2008 v 22:41 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Tak nějak jsem vysledovala, že na blog píšu téměř jenom v časově náročných situacích. Jako třeba i teď. Mám spoustu věcí na práci, nějak jsem to asi měla čekat, že v maturitním ročníku po nás třeba i budou něco chtít...ale nějak jsem netušila, že to bude už od začátku tak brutální, ale vono je to asi hlavně tim Sprachdiplomem, kterej nechci dělat a nějakou šílenou náhodou se mnou furt počítaj a já teď musim do příští neděle napsat osmi až desetistránkovou práci v němčině na téma Učební kompetence...hmmm..byla to vyčerpávající věta, asi tak jako je teď všechno takový. Fakt jsem na sebe zvědavá. Myslim, že to buď nezvládnu, nebo to zvládnu, ale zemřu...nebo prostě nevim. A do toho je tady spoustu dalších věcí jako referát, esej na ájinu, maturitní otázka + několik překladů na latinu, debilní práce na filozofii...no prostě je toho strašně moc. A já samozřejmě místo toho, abych se snažila tuhle nálož nějak změnšit, tady píšu nicneříkající články, jako vždy.
Chtěla jsem ale zmínit v takový malý zkratce pár přínosnejch kulturních zážitků:
Knihy - Klub rváčů (super nečekaná pointa), Persepolis + Persepolis II. (super íránskej komiks, fakt bych chtěla vidět i ten film), Blues pro bláznivou holku (povinná četba, která mě fakt příjemně překvapila), Anděský tanec, andělská smrt (životopis Jima Morrisona, což mě inspirovalo k tomu, abych se znova podívala na The Doors)
Filmy - V kůži Johna Malkoviche - ano, konečně jsem to viděla, ten zásadní film, kterej jsem chtěla vidět už hooodně dlouho. A je to fakt super absurdní:)
- Whole Train - minulej pátek jsme na tom byli s naší německou polovinou třídy ve Světozoru v rámci festivalu německýho filmu...no a musim říct, že se mi to fakt hodně líbilo. Ačkoli hip hop ani rap jakožto hudbu neuznávám, do toho filmu se to vyloženě hodilo, grafitti obdivuju a lidi, který tomu věnujou všechno, taky. Takže kdyby mi někdo řekl klíčový slova jako němčina, hip hop, sprejeři, asi by mě to předem moc nechytlo, ale vážně to bylo hustý.
- The Doors (jak už jsem psala) jsem viděla už podruhý a stále super. Inspirativní, dobrá hudba, krásnej herec. Asi tak.
- Constantine - zanechalo to ve mně dost velkej dojem, dívala jsem se na to sama téměř v noci, je to opravdu velice vhodná kombinace. Keanu je krásnej, démoni jsou hnusný.
- Sin City - další opravdu chutný film, na to jsme se aspoň dívaly se sestrou. Ne že bych to úplně pochopila, ale až na ty nechutnosti se mi to fakt líbilo a dokonce jsem se občas i zasmála.
Hudba - poslední dobou zase trošku přitvrzuju - uchvátili mě Crematory, kterým už jsem zasvětila rubriku a článek, musim si akorát stáhnout něco dalšího a nešílet furt nad The Curse apod., dále objevuju staré kouzlo Black Sabbath a jejich originální hudby a neobvyklýho Ozzyho hlasu, od Nine Inch Nails jsem si konečně poslechla dokud neslyšený Gone, Still a song The Becoming mě prostě dostal, zamilovala jsem se do písně Song For The Dumped od Ben Fold Five. A dost jsem začala poslouchat Beat, až na ty reklamy je to asi nejlepší rádiovej kanál v Čechách. No. To je pro dnešek vše, na to, že jsem původně nechtěla psát vůbec nic, je to poněkud dlouhé. Chjo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ratuska Ratuska | Web | 13. října 2008 v 16:33 | Reagovat

:-) Taky jsem psala, když jsem měla spoustu práce s učením :-D. Člověk si nějak ulevit musí, ne?

Copak děláš za školu a z čeho maturuješ? Jsem zvědavá, což?

Blues pro bláznivou holku a Constantine supér!

2 kačík kačík | Web | 13. října 2008 v 19:54 | Reagovat

mno..jsem na gymplu a maturuju ze samejch jazyků..čeština, ájina, němčina, latina. celkem lidi na mě koukaj jako na blázna, zvlášť kvůli tý latině, ale já to brala vylučovací metodou a prostě bych se nebyla schopná nic jinýho naučit, no.což teda neznamená, že tohle budu, ale minimálně mě to aspoň baví.

3 Ratuska Ratuska | Web | 16. října 2008 v 19:06 | Reagovat

Tak to je hustý, co chceš dělat dál? Nějakou jazykovku? Latina by mě taky bavila, ale bohužel jsem neměla to štěstí :-(.

4 kačík kačík | Web | 18. října 2008 v 15:53 | Reagovat

chtěla bych jít na překladatelství,ale popravdě dost pochybuju o tom, že bych se tam dostala. a popravdě..zas tak moc mě to nebaví, občas při tom překladu je to taková bezmoc, když to absolutně nedává smysl..a z našeho ročníku jsem jediná, kdo z ní maturuje:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama