Come back, Antichrist!

Březen 2009

Ach, ta logika..

30. března 2009 v 18:08 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Nevim kdy se to stalo, jestli přes noc, nebo je to dlouhodobá přeměna, která se projevuje pozvolně a nakonec se vám ukáže v celé své míře.
Dnes odpoledne jsem vedla se svojí mámou tento rozhovor:

máma: Co sis tim nožem krájela naposledy a kdy?
já: ....... (??!??).......cože?
máma: Co a kdy sis tim nožem krájela naposledy? Potřebuju to vědět.
já: Ehm..nevim..rohlík.
máma: No a co sis tim mazala?
já: Asi pomazánkový máslo..
máma: Já jenom jestli ho můžu použít. Tak to já ho radši nepoužiju.
já: ...(asi půlminuta nechápavého a nevěřícného ticha)... Hm.

a pokračovala jsem ve své činnosti, totiž luxování.

Takže můj závěr z této konverzace je asi takový: máma se zbláznila. Nevim kdy, nevim jak.. Ale už je to tu.

Nebo..chápete to někdo?

Wow wow, the end of our lives..

29. března 2009 v 23:56 | Kačík |  Co mě napadá..
Achjo. Jsem pěkně, pěkně naštvaná. Night Electric Night od Deathstars je pro mě teď něco jako soundtrack k mému životu.
Nesnášim slovo budoucnost a obdivuju lidi, který dokážou říct, že ve třiceti něco něco. Já jsem schopná říct tak to, žee ráno asi vstanu, že zejtra večer budu možná v lepšim rozpoložení...možná ještě že se fakt hodně těšim na příší sobotu na In Flames...a maximálně že se fakt šíleně těšim na léto. Ale dál už moje mysl nesahá. Absolutně nejsem schopná přemejšlet nebo si nějak představovat budoucnost. Jelikož mě neskutečně děsí. Co se bude proboha dít? Achjo. Snažim se dělat maturitní otázku na latinu.. a už mě to silně nebaví.
Já jsem vlastně neřekla, proč že to jsem naštvaná. Může za to jako obvykle máma. Víc to asi rozvádět nebudu, zas bych se jenom nekutečně rozčílila a byla hrubá..což není dobrej nápad.
Zajímalo by mě, jak dlouho to tu ještě vydržim. Myslim, že kdyby byli apatický všichni, tak že by to bylo super..nikdo by se nehádal, všechno by bylo v klidu...ale né, prostě lidi musej bejt každej úplně jinej a každej úplně divnej. Což nemyslim nijak špatně.
No, radši konec.

Nové album + ... !!!

21. března 2009 v 16:32 | Kačík |  ‡ Marilyn Manson ‡
Dlouho jsem otálela s přidáním informací o chystaným albu MM, abych to podala tak nějak..komplexně. Ale teď jsem naprosto ohromena jinou zprávou týkající se Mansona, takže zveřejňuju teď.

Nový album se jmenuje The High End Of Low, v USA bude vydaný bude 19. května, ale v Británii (což se divim) už o den dřív. Taky jsou už známý názvy některých písní - např. I Wanna Kill You Like They Do in the Movies, Arma-goddamnmotherfucking-geddon, Devour, 15 nebo Four Rusted Horses. Musim říct, že jsem veelice zvědavá, a hlavně se fakt těšim! Je to téměř přesně k mým narozeninám..:) To je určitě schválně.

A teda.. teď to lepší (ano, ještě lepší!!) - na idnes.cz jsem se dočetla, že MM přijede znovu do ČR!!! Show by měla proběhnout 3. června v Brně (proč sakra ne v Praze??). Jsem unesena, překvapena, ale hlavně naprosto, naprosto nadšena!

Masová vražda - trend č. 1?

12. března 2009 v 18:37 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Je mi smutno. Včera mě dost dostalo to s tim klukem v Německu. Tak nějak jsem nečekala, že by se tohle děsivý školní vyvražďování mohlo dít takhle blízko.. Už tenkrát v tom Finsku mě to dost překvapilo, i když je fakt, že Finsko je v tomhle takový.. no.. že tam je větší procento depresí a sebevražd než v jakýmkoli evropským státě. Ale zároveň je to už Evropa, která mi vždycky přišla taková normálnější než Amerika. A to Německo, to mě teda vyloženě šokovalo. Za prvý proto, jak je to nám blízkej stát a za druhý proto, že německá mentalita..nevim..přišla mi jako úplně jiná. Ale asi se fakt nedá posuzovat jeden člověk podle národa.
Zajímalo by mě, co takovejhle člověk může mít jako motiv. I když není psychicky v pohodě, furt je to dost brutální řešení. A co si člověk myslí. Těsně předtim než někoho zastřelí. Nebo vlastně spíš když to plánuje. Popravdě, to mi na tom příjde jako to nejhorší a nejnepochopitelnější. Jak si může člověk s chladnou hlavou říct, že zejtra půjde do svý školy, kde zná tolik lidí, mezi kterejma vyrůstal, se kterejma trávil svůj čas...Že přece.. i když tam člověk není šťastnej, takže stejně k těm lidem musí mít nějakou vazbu. (Například.. teda asi to není moc dobrej příklad, ale tak mě to napadlo.. moje základka byla fakt strašná. Většinu lidí jsem neměla ráda, nechodila jsem tam ráda, všichni k sobě navzájem se chovali divně a celkově na tuhle dobu vůbec nevzpomínám ráda, stejně bych je ale asi ráda ještě někdy viděla.. většina lidí se musela změnit - teda doufám - a tak. Furt mě s nima asi něco spojuje, i když za to nejsem nijak výrazně ráda.)
Stačí k tomu jenom nenávist, možná pohrdání, a touha po pomstě...a duševní nemoc.. nebo v tom je něco víc?
A je jenom otázkou času, kdy se to stane u nás??

Small happiness

11. března 2009 v 8:47 | Kačík |  Co mě napadá..
Po dosti dlouhé době jsem na kompu ve škole, takže toho využívám a honem píšu... Stalo se pár super věcí.. Táta se konečně projevil jako zodpovědný člověk a sehnal mi lístky na In Flames (4. 4. v Retru).. takže mám konečně na co se těšit ještě před maturitou! A jakože se fakt hodně těšim. V neděli jsme měli v Suterénu 1. narozeniny kapely spojené s oslavou mé největší kamarádky :) a naším koncertem a byla to docela dobrá akce. A včera mi odepsal Herr Matyszok, jeden z mála lidí, kterej se se mnou bavil tenkrát vtom Německu, tak mě to dost potěšilo.
Jinak jsem ještě byla v pondělí v divadle na Jistě, pane ministře a až na ty úchylný místa, na kterejch jsme seděli (nebyla z nich vidět levá půlka jeviště) to bylo dobrý, celkem vtipný a hlavně to scénický provedení bylo super - střídavě občas něco promítali na plátno, takže jsem něco i viděla:)
A teď zas pujdu na ňákou tu školu...mám toho pro změnu spoustu co dělat. Takžetak.