Come back, Antichrist!

Wow wow, the end of our lives..

29. března 2009 v 23:56 | Kačík |  Co mě napadá..
Achjo. Jsem pěkně, pěkně naštvaná. Night Electric Night od Deathstars je pro mě teď něco jako soundtrack k mému životu.
Nesnášim slovo budoucnost a obdivuju lidi, který dokážou říct, že ve třiceti něco něco. Já jsem schopná říct tak to, žee ráno asi vstanu, že zejtra večer budu možná v lepšim rozpoložení...možná ještě že se fakt hodně těšim na příší sobotu na In Flames...a maximálně že se fakt šíleně těšim na léto. Ale dál už moje mysl nesahá. Absolutně nejsem schopná přemejšlet nebo si nějak představovat budoucnost. Jelikož mě neskutečně děsí. Co se bude proboha dít? Achjo. Snažim se dělat maturitní otázku na latinu.. a už mě to silně nebaví.
Já jsem vlastně neřekla, proč že to jsem naštvaná. Může za to jako obvykle máma. Víc to asi rozvádět nebudu, zas bych se jenom nekutečně rozčílila a byla hrubá..což není dobrej nápad.
Zajímalo by mě, jak dlouho to tu ještě vydržim. Myslim, že kdyby byli apatický všichni, tak že by to bylo super..nikdo by se nehádal, všechno by bylo v klidu...ale né, prostě lidi musej bejt každej úplně jinej a každej úplně divnej. Což nemyslim nijak špatně.
No, radši konec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ratuska Ratuska | Web | 31. března 2009 v 22:50 | Reagovat

S budoucností to vidím stejně. Když jsem ještě studovala, připadala mi vlastní budoucnost strašně vzdálená. Nemusela jsem přemýšlet nad tím, co budu dělat až tohle nebo tamto. Prostě jsem šla dopředu. Teď, když jsem začala pracovat a vydělávat si penízky, začínám nakukovat do budoucnosti s tím, že bych si měla třeba šetřit, spořit atd. I tak mi to přijde hrozně divný... Nemůžu koukat tak daleko. Radši všechno utratím... Ale zase se za to třeba budu za pár let proklínat...:-(

Nevím, co máma udělala... I tak si dokážu tvé naštvání představit. Mě dokáže naštvat babička... Až tak moc, že jsem na ní sprostá... Což mě sice mrzí, ale může si za to sama...

2 Alice Alice | Web | 4. dubna 2009 v 17:47 | Reagovat

hovoris mi z duse...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama