Come back, Antichrist!

Aquila non captat muscas.

29. dubna 2009 v 23:44 | Kačík |  Co mě napadá..
Jak už to tak bývá.. když je nejmíň času, já musim brouzdat na blogu a na blozích a tvořit článek o ničom, o čem bych taky měla psát, když se děje velký nic. Do školy je totálně zbytečný chodit, jak jsem ostatně zjistila už dávno, tak nevim, proč tam pořád lezu... možná ze zvyku, možná z nostalgie, že o tu flákárnu za chvíli přijdu, možná kvůli společnosti... čím víc se blíží ten rozchod se všema, tím víc si uvědomuju, že je mám vlastně všechny docela ráda... I ty, o kterých jsem si myslela, že jsou mi naprosto lhostejní (samozřejmě do tohoto zjištění nepatří těch pár děvčat, bez kterých by byl můj život ještě šedivější a ještě depresivnější než teď.. to by znamenalo, že bych si vlastně rovnou mohla hodit mašli..no nic). Ale není to tak. Přece jenom 8 let spolu.. je to strašně dlouhá doba. A taková důležitá doba. Vlastně něco mezi polovinou a třetinou mýho života. Divný.
Dneska jsem se konečně odhodlala jet na zpěv na kole a docela jsem se s mým pověstným štěstím divila, že jsem přijela, zalezla dovnitř a začalo fakt hodně chlístat a chvíli předtim, než jsem jela zpátky domů, zase přestalo. Takže jsem z toho nakonec vyšla jenom tak, že jsem měla jenom úplně promočený sedlo, ale já zůstala suchá. Cestou domů jsem si uvědomila, že asi nemůžu jet tou samou cestou, co jsem přijela, jelikož jsem projela asi tak čtyřma ulicema se zákazama vjezdu. Už jsem tam dost dlouho nejela, takže jsem všechno pozapomněla. Ale provoz díkybohu moc nebyl a cajti taky nikde.
Jinak mě dneska potěšilo to, že máma vlezla do mého pokoje, kterej vypadá, jako kdyby se někdo rozhodl, že všechny papíry, co v mým pokoji kdy byly, se musej okamžitě rovnoměrně rozprostřít po celý podlaze, do toho samozřejmě ostatní, škodlivější věci typu propisky, tašky, indulona, časopis s lesklou obálkou... prostě věci, na který si člověk stoupne a letí... a neřekla ani slovo výtky!
Co mě naopak hrubě nepotěšilo je ztráta mého malého bílého zapalovače. Nejhorší je, že vůbec netušim, kdy jsem ho ztratila, tim pádem ani nevim, kde bych ho popřípadě měla hledat. Hrůza.
A ještě jedna věc, která mě vytáčí. Znervózňuje mě to, že se vůbec nestresuju maturitou. Ani ne tři tejdny.. a já si to furt jakoby nepřipouštim, neuvědomuju si to. A to mě teda nasírá, protože se tim pádem nedokážu donutit učit.. a já to fakt nechci neudělat. Ale já se obávám, že já jsem ten typ člověka, kterej si furt bude řikat vpoho, vpoho.. a teprve den předtim začnu šílet. Což bude asi pozdě.
Na to, že je to o ničem, je toho docela dost. Kééž bych tohle dokázala i u tý matury.. Dlouze a rádoby sofistikovaně mluvit něco o ničem. :)
A jedna praktická informace na závěr jakožto dárek pro ty, kdo by tohle dokázal přečíst do konce..můžete s tim například machrovat. Aquilla (což je taková ta voda) znamená v latině orlice. Zjistila jsem to včera, když jsem si překládala roztomilé věty, například o tom, že orlice neloví mouchy. (musca = moucha) Nikdy se neučte latinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 30. dubna 2009 v 14:54 | Reagovat

asi si tvoju radu o latine vezmem k srdcu. uz vies kde pojdes na vysku?

2 marilyn marilyn | Web | 2. května 2009 v 17:08 | Reagovat

jediný co vim, je to, kam jsem si všude dala přihlášku:)ale kam fakt půjdu..to netušim, jelikož pochybuju, že se někam dostanu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama