Come back, Antichrist!

In Flames v Retru (!!)

5. dubna 2009 v 22:18 | Kačík |  Kulturní zážitky
Musim psát, dokad je to čerstvé a mám spoustu živých zážitků...

Splnil se mi sen a bohužel jsem tím taky přišla o jednu z mála věcí, na který se tenhle rok těšim...Ale prostě přijeli včera do Prahy In Flames (více o nich v této rubrice), jedna z mých v poslední době veelmi oblíbených kapel a hráli v Retru...a já tam byla s nimi!

Začali pouštět už v šest, my tam ale šli až nějak na sedmou, protože předkapela - český Proximity - začínala hrát až v osum. Bylo tam ale už dost narváno, takže jsme se stěží vecpali tak do tří čtvrtin parketu. Chvíli předtím, než začala hrát Proximity, na mě dolehlo zelené opojení, takže jsem si zas šla stoupnout na kraj, jinak nevim, co by se mnou udělal mírně šílející dav...Ani tam jsem z toho ale moc nevnímala, pořádnějc jsem slyšela asi dvě nebo tři písně nakonec, když už to začalo odeznívat. Přišlo mi to docela podobný právě In Flames, měli podobný kytarový výjezdy a časovanej zpěv, jako v pohodě, ale nebyli to voni, no:)

Na IF jsem potom byla dost nabuzená...a když pak konečně asi po čtvrt hodině začli hrát..no bylo to jako bomba! Fakt, úžasný.

Fridén (zpěvák) je naživo dokonalej, dost komunikující, vtipnej... A hlavně ten zpěv! Málem jsem umřela, když začali hrát Cloud Connected, což je jedna z mých nejoblíbenějších songů... a pak moje nadšení ještě vzrostlo, když zazněly první tóny The Quiet Place, což je podle mě jejich nejlepší píseň vůbec, ale moc jsem nečekala, že jí zahrajou... UÁÁÁ!!! Prostě.. skvělý. A pak jeli další moje hodně oblíbený písničky... Drifter, Only For The Weak, Trigger (dokonalý!), My Sweet Shadow, Alias, Take This Life.... No prostě mě to naprosto, naprosto uchvátilo, fakt to bylo nad očekávání super. Jako samozřejmě že jsem se těšila, hodně jsem se těšila, ale asi tim, že to není MM nebo NIN, to pro mě nepředstavovalo nejdůležitější událost roku a neměla jsem nijak výrazně nakoukaný živáky, který by ve mně možná vyvolaly nějaký očekávání (narážim na předloňskej koncert MM, kterej byl sice super, ale asi bych si ho užila víc, kdybych neviděla na dvd Guns, God and Government tour, takže bych nevěděla, jaká může na jeho koncertě bejt atmosféra).

Hráli asi hodinu a třičtvrtě...a to si člověk asi řiká pokaždý, že by mohli hrát dýl... Ale i tak, jsem fakt nadšená, jsem nesmírně šťastná, že jsem tam mohla bejt, v tomhle roce si opravdu podobnýho rozptýlení užiju málo... A vůbec. Fakt, celá akce byla super.

A až se objevěj nějaký fotky (teda možná už někde jsou.. podívám se), tak sem na ukázku něco dám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ratuska Ratuska | Web | 7. dubna 2009 v 20:19 | Reagovat

Ááá, nadšení z těch červených písmenek sálá jak z krbu :-D.

2 Hanka Hanka | Web | 22. dubna 2009 v 21:42 | Reagovat

! jak ti závidím,taky jsem tam moc chtela a nakonec jsem tam nejela,ačkoliv to mam tak 40 km. kamarád tam byl taky a urcite by s tebou souhlasil... ach, chci mit tve zazitky :D jinak Anders je za 1.nejhezci a za 2.nejlepsi :DD chjo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama