Come back, Antichrist!

Květen 2009

Elita kapel :)

28. května 2009 v 14:53 | Kačík
Pozvánka na zítřejší velkou akci, kde hrají samé dobré a zajímavé kapely.. (včetně nás , ale nás šoupli pro jistotu až na úplnej konec, aby tam náhodou už nikdo nebyl, protože kdo by proboha šel na kapelu, která je divně hrající a končí v půl jedný nejdřív?)

Plakátek zde:
Ano, vím, že je to směšný.. ale prostě.. kdyby náhodou, no.

Úplné dno minima

25. května 2009 v 23:45 | Kačík |  ‡ Marilyn Manson ‡
Dneska jsem si konečně stáhla nový album MM s názvem The High End of Low a přemejšlim, jestli ten název vyjadřuje jeho duševní rozpoložení, nebo sakra tu hudbu..protožee..no, jak to říct.. Teda, ještě jsem to nedoposlechla celý, zatim jsem skončila u songu Wight Spider...no aa.. je to dost divný. Na to, co jsem o tom četla, na to, co o tom řikal on sám..připomínám slova jako nářez, nadupaná muzika, drsný riffy, dokonce i "návrat do časů Holy Wood" - asi díky Twiggymu.. tak ani jedno z toho jsem tam zatim nenašla. Je to mdlý, unavený, bez nápadů, jediná píseň, která mě zatim fakt nadchla a připomněla mi mého milovaného Boha Hněvu, Revolty, Výstřednosti (no..konec :) ), je píseň Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon. Těšila jsem se na I Want To Kill You Like They Do In The Movies.. a co z toho je? Místo vyřvávek a ostrý kytary - melancholie a rezignace, jemný struny..sakra, co to má bejt? Co se mu to proboha stalo? Asi i Bohové dospívaj a měněj se a zklidňujou se.. Achjo.
Chtěla jsem něco k tomu napsat, až to budu mít doposlouchaný celý a aspoň dvakrát.. ale jsem z toho tak vyvedená z míry, že jsem se musela vyjádřit už teď. Třeba mě ještě těch pár songů, který mi zbejvaj, příjemně překvapí. (Narozdíl od písně WOW, která mi zatim příjde jednoznačně nejhorší..prostě zdrsněnej popík, nemůžu si pomoct, jeho "zpěv" téměř ve stylu rapu nebo něco takovýho.. O jé..) A to říkám já, já skalní fanynka!!!!
Ale na koncert, kterej je příští středu, se každopádně těšim.. doufám, že tam bude hrát hlavně starý dobrý věci, když už se vleču jak kretén do Brna.. ještě ke všemu je to mezi všema možnejma přijímačkama.. Takže to prostě musí bejt dobrý. Bude to dobrý.
Doufám.

Návrat ztracené dcery

24. května 2009 v 17:11 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Je to za mnou a dokonce úspěšně! Nejen že jsem maturitu udělala, ale dokonce jsem dostala i hustý známky.. což jsem v žádnym případě nečekala a rozhodně jsem měla obrovský štěstí. Celou dobu jsem si řikala, že z češtiny si chci nejvíc vytáhnout romantismus ve světě...takže když jsem vylosovala číslo a třídní mi řekla, že mám světovej romantismus, tak jsem tomu fakt nemohla uvěřit. Ne že bych to ostatní vůbec neuměla, ale tuhle otázku prostě fakt dávám, protože jsem od většiny romantiků něco četla a líbí se mi to a dokážu o tom kecat celý hodiny. Takže to byla jedna jistá jednička. Stejný štěstí jsem měla v latině s Lucretiem, kterýho jsem taky dost chtěla, protože se mi zalíbil se svojí epikurejskou filozofií a taky jsem to uměla celkem okecat. U ájiny a němčiny už jsem takový štěstí neměla, ale nějak jsem to zvládla a teda.. ačkoli si naprosto upřímně myslim, že z tý němčiny jsem měla dostat nejlíp trojku, tak jsem dostala za 2, takže mám z celý maturity za 5. Neuvěřitelný. Celejch těch osum let procházim s trojkama a teď vyváznu naprosto záhadně s vyznamenáním. Fakt vtipný.
Ve čtvrtek jsme měli maturitní večírek (mimochodem je to fakt super název), no aa bylo to velice zábavné..nejlepší na tom bylo, že jsem měla den předtim narozeniny, na který všichni zapomněli a pak to doháněli panákama na týhletý akci.. takže jsem si to opravdu užívala. Plus se ještě objevilo jedno brčko, takže jsem byla troochu mimo. Ale pak se tancovalo a tak, takže jsem to všechno vytančila..a pak jsem si vzpomněla na takovou svojí záležitost..a totálně jsem vystřízlivěla. Takže jsem si musela dát ještě jeden drink:) No á pak se to tak nějak začalo vytrácet, tak jsem šla kolem tý pátý na 1. metro. Doma jsem spala asi tři hodiny a pak jsem zas jela do školy na slavnostní předávání vysvědčení, bylo to takový vtipný po tý noci, zvlášť jsem byla překvapená, že tam dorazili fakt všichni. Původně jsem myslela, že už nikam nepůjdem, ale pak jsme si tak nějak uvědomili, že je to vlastně téda poslední takhle oficiální den spolu, tak jsme ještě na chvíli někam šli, já jsem ale stejně asi po hodině odpadla, jelikož se mi chtělo fakt hodně spát.. A doma to bylo pak takový divný. Asi to bylo všechno dohromady - únava, náhlý zmizení toho trvalýho stresu a pocitu, že musim něco dělat, oficiální rozlučka se všema těma dobrejma lidma, vlastně ztráta jistoty (protože na tom gymplu to člověka fakt štve, furt na to nadává a tak, ale v zásadě je to furt ta jistota.. ale teď? co bude probůh teď?)...a tak dále..prostě na mě padl smutek a s nikym jsem se nechtěla bavit, což ostatně nechci doteď ( a popravdě jsem nechtěla ani předtim)..dobře, no, tohle možná není dobrej příklad, ale prostě že mi bylo fakt smutno, no.
A včera a dneska jsem poprvý od doby, co mám řidičák, řídila, a teda.. nebylo to tak strašný, jak jsem čekala, ale zároveň mě vyděsilo to, jak je obrovskej rozdíl mezi těma autama.. v autoškole jsem si to v pohodě jezdila s volkswagenem transporterem (ano, na autoškolu je to divný, ale je to tak) a teď se snažim zvyknout si na feldu a jde to teda dost ztuha. Táta mi to teda moc neulehčuje tim, jak na mě půl cesty řve, co bych měla a neměla dělat, ale kupodivu jsem se ho naučila úspěšně ignorovat a fakt jsem neměla z tý jízdy tak špatnej pocit. Možná se to fakt někdy naučim :)

Porucha není na vašem přijímači

8. května 2009 v 13:22 | Kačík |  Co mě napadá..
Lidi, já na těch vašich blozích trávim strašně moc času... což bych sakra neměla! Mám se učit, zbejvá mi poslední tejden..
Tenhle tejden už sem ani nepáchnu, teda pokusim se, takže tu doufám nic nepřibyde. Což bude pravděpodobně trápit jenom mě, tak nevim, proč to tak řešim. Začíná tedy týdenní, vlastně víc než týdenní, prostě několikadenní blogový půst a kdybyste se náááhodou někdo v úterý 19. nudil, tak si vzpomeňte mě a držte mi palce.
Doufám, že to vydržim a že se neprojevim jako závislák a narušený grafomaniak.

V rychlosti

6. května 2009 v 20:04 | Kačík |  Výkřiky ze tmy
Vtipný zážitek z pondělka: vymstilo se mi mé ranní rozhodnutí obléknout si po dlouhé době tričko Marilyna (musim to ve škole dávkovat, aby mě ti křesťani nevykopali, protože předpokládám, že na MM (pokud ho někdo z tý skvadry mladších ročníků zná) je pohlíženo jako na největšího Antikrista). Nejen že jsem musela vysvětlovat jeho jméno, ale i PROČ si takové jméno zvolil a co tím sledoval. A to nejdůležitější na tom je, že NĚMECKY. Má divná profesorka na němčinu se mě totiž velmi podivným tónem zeptala, co to mám proboha na tričku, tak jsem jí to musela vysvětlit a obhájit sebe i jeho. A vskutku mě dostala její otázka - jestli nemám strach, že mě negativně ovlivní jeho hudba. Was??? Tak jsem furt zatvrzele odpovídala důrazné Nein, nein a nechápala.
Máme zejtra poslední zvonění a nakonec se povedlo zařídit "přespání" ve škole. Abysme to tam stihli zařídit a tak Takže jsem na zítřek opravdu zvědavá, vzhledem k tomu, že nám budou zároveň potom rozdána vysvědčení. Snad to ve zdraví přežiju.