Come back, Antichrist!

Návrat ztracené dcery

24. května 2009 v 17:11 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Je to za mnou a dokonce úspěšně! Nejen že jsem maturitu udělala, ale dokonce jsem dostala i hustý známky.. což jsem v žádnym případě nečekala a rozhodně jsem měla obrovský štěstí. Celou dobu jsem si řikala, že z češtiny si chci nejvíc vytáhnout romantismus ve světě...takže když jsem vylosovala číslo a třídní mi řekla, že mám světovej romantismus, tak jsem tomu fakt nemohla uvěřit. Ne že bych to ostatní vůbec neuměla, ale tuhle otázku prostě fakt dávám, protože jsem od většiny romantiků něco četla a líbí se mi to a dokážu o tom kecat celý hodiny. Takže to byla jedna jistá jednička. Stejný štěstí jsem měla v latině s Lucretiem, kterýho jsem taky dost chtěla, protože se mi zalíbil se svojí epikurejskou filozofií a taky jsem to uměla celkem okecat. U ájiny a němčiny už jsem takový štěstí neměla, ale nějak jsem to zvládla a teda.. ačkoli si naprosto upřímně myslim, že z tý němčiny jsem měla dostat nejlíp trojku, tak jsem dostala za 2, takže mám z celý maturity za 5. Neuvěřitelný. Celejch těch osum let procházim s trojkama a teď vyváznu naprosto záhadně s vyznamenáním. Fakt vtipný.
Ve čtvrtek jsme měli maturitní večírek (mimochodem je to fakt super název), no aa bylo to velice zábavné..nejlepší na tom bylo, že jsem měla den předtim narozeniny, na který všichni zapomněli a pak to doháněli panákama na týhletý akci.. takže jsem si to opravdu užívala. Plus se ještě objevilo jedno brčko, takže jsem byla troochu mimo. Ale pak se tancovalo a tak, takže jsem to všechno vytančila..a pak jsem si vzpomněla na takovou svojí záležitost..a totálně jsem vystřízlivěla. Takže jsem si musela dát ještě jeden drink:) No á pak se to tak nějak začalo vytrácet, tak jsem šla kolem tý pátý na 1. metro. Doma jsem spala asi tři hodiny a pak jsem zas jela do školy na slavnostní předávání vysvědčení, bylo to takový vtipný po tý noci, zvlášť jsem byla překvapená, že tam dorazili fakt všichni. Původně jsem myslela, že už nikam nepůjdem, ale pak jsme si tak nějak uvědomili, že je to vlastně téda poslední takhle oficiální den spolu, tak jsme ještě na chvíli někam šli, já jsem ale stejně asi po hodině odpadla, jelikož se mi chtělo fakt hodně spát.. A doma to bylo pak takový divný. Asi to bylo všechno dohromady - únava, náhlý zmizení toho trvalýho stresu a pocitu, že musim něco dělat, oficiální rozlučka se všema těma dobrejma lidma, vlastně ztráta jistoty (protože na tom gymplu to člověka fakt štve, furt na to nadává a tak, ale v zásadě je to furt ta jistota.. ale teď? co bude probůh teď?)...a tak dále..prostě na mě padl smutek a s nikym jsem se nechtěla bavit, což ostatně nechci doteď ( a popravdě jsem nechtěla ani předtim)..dobře, no, tohle možná není dobrej příklad, ale prostě že mi bylo fakt smutno, no.
A včera a dneska jsem poprvý od doby, co mám řidičák, řídila, a teda.. nebylo to tak strašný, jak jsem čekala, ale zároveň mě vyděsilo to, jak je obrovskej rozdíl mezi těma autama.. v autoškole jsem si to v pohodě jezdila s volkswagenem transporterem (ano, na autoškolu je to divný, ale je to tak) a teď se snažim zvyknout si na feldu a jde to teda dost ztuha. Táta mi to teda moc neulehčuje tim, jak na mě půl cesty řve, co bych měla a neměla dělat, ale kupodivu jsem se ho naučila úspěšně ignorovat a fakt jsem neměla z tý jízdy tak špatnej pocit. Možná se to fakt někdy naučim :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 24. května 2009 v 18:19 | Reagovat

tak to ti gratulujem, nakoniec to vsetko dobre dopadlo :) len v tom "takže mám z celý maturity za 5" mas asi preklep

2 Ery Ery | 25. května 2009 v 20:03 | Reagovat

Mnu widis, zwladla ysi to, gratuluyi.

3 marilyn marilyn | Web | 25. května 2009 v 23:15 | Reagovat

[1]: mm..nemám překlep..fakt mám z celý maturity za pět..(známky 1,1,1,2). A děkuji.

4 Alice Alice | Web | 26. května 2009 v 15:16 | Reagovat

aha, zle som to pochopila (truba) :D
nemas zac.

5 Ratuska Ratuska | Web | 29. května 2009 v 19:26 | Reagovat

Skvělé, gratuluju k tak úžasným výsledkům :-).
Ten pocit jistoty chápu, asi to provází každýho, kdo opouští svou školu a vrhá se do neznáma. I já jsem z toho byla trošku mimo a to jsme ve třídě neměli nějak zvlášť dobrý vztahy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama