Come back, Antichrist!

Únor 2010

Přežila jsem

6. února 2010 v 14:20 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Takže.
Teprve teď se to odvažuju napsat. Zkouškový mám úspěšně za sebou, všechno sem udělala na 1. pokusy, většinou dokonce i s dobrejma známkama - trojku mám jenom jednu. Jsem z toho dost v eufórii, nějak jsem nečekala, že to takhle dopadne, jelikož těch mejch..jak už jsem to spočítala..8 zkoušek a 7 zápočtů mě zpočátku dost děsilo, zvlášť s mym přístupem.. (můj přístup je - hlavně si nechat všechno na poslední chvíli, abych se tim nemusela příliš dlouho zaobírat). Takže mi včera konečně začaly regulérní dvoutejdenní prázdniny, přičemž zejtra odjíždim na tejden na hory.. Na který sice jako chci, proto tam jedu, jelikož jsem nelyžovala asi tak tisíc let.. Ovšem, je to poněkud zvláštní akce, jelikož mě o to požádal otec (!! a když mě o něco požádá otec, tak už to něco znamená), kterej jakožto třídní jede se svojí třídou na lyžák a potřebuje tam někoho na hlídání těch 15letejch parchantů, který ve veškerym volnym čase chtěj kouřit a chlastat a já místo toho, abych to provozovala s nima, je za to budu kérovat. Už toho začínám litovat, že jsem na to přistoupila.. a že se radši nebudu tejden pokojně válet v Praze, konečně sjíždět nějaký filmy, číst knihy, co jsem dostala k Vánocům.. atd atd. Takže nevim, jestli jsem si to nepodělala, no snad to bude aspoň prdel, když už nic jinýho.
Kromě toho, že jsem se celej ten šílenej měsíc učila, jsem moc zábavnejch věcí nestihla, pěkně naprd. Včera jsem akorát byla na maturáku bejvalý školy, bohužel jsem tam potkala i naší tragickou třídní, se kterou se nerada bavim, jelikož má tendence se dojímat apod. a já nějak nevim, co na to mám říct/dělat. Takže jsem byla ráda, když jsem se jí zbavila s výmluvou, že si půjdu zatancovat...a zavolala jsem Onomu jednomu, kde je.. a trochu mě teda vytočilo, když mi oznámil, že je o ulici níž v hospodě a že on nikam nejde a ať tam příjdu za nim. Na což jsem se musela vykašlat, protože jsem byla oděná do dlouhejch fialovejch šatů, ve kterejch jsem se fakt necejtila jít do hospy, plus jsem tam někde měla rodiče a asi by nebylo úplně vhodný jen tak náhodou se vypařit a vrátit se totálně zakouřená apod. Takže jsem tam zbytek nějak přetrpěla a šla spáš zase až kolem čtvrtý, mám poněkud posunutej spánkovej režim.
No nic, zas píšu voloviny, tak už radši skončim.. mě to vždycky chytne jednou za čas a pak se to zvtrne do tadytoho. Hrůza.