Come back, Antichrist!

Březen 2010

nevim.

16. března 2010 v 20:19 | Kačík |  Co mě napadá..
Jen tak sedim u kompu a mám zapnutý náhodný přehrávání. Už dlouho se mi to nestalo. Mám najednou celkem dost volnýho času, až jsem z toho překvapená a zmatená - jelikož najednou třeba nevim, co mám dělat. Většinou se to ale zvrtne přesně v tohle - vysedávání u počítače, válení se s knihou nebo prostě jenom posloucháním. No a .. ta pointa s tim náhodným přehráváním... jsem úplně vyvedená z míry, jaký skvosty se mi to ukrývaj na empétrojce (jelikož..nemůžu jí normálně poslouchat, protože se mi nějak posral kontakt - na sluchátka prostě absolutně nereaguje, takže jí čas od času akorát píchnu do počítače a jedu přes to.). Věci, který už jsem tak šíleně dlouho neposlouchala, jelikož momentálně furt sjíždím akorát Mansona (ano, už zase), Ayreon, Petera Gabriela, Epicu a sem tam nějaký Floydy. A znovuobjevení některejch songů od Nightwish, Alice In Chains nebo Rage Against The Machine.. A tak bych mohla dlouho pokračovat.
(kousla jsem se zevnitř do okraje rtu a furt si to žmoulám, au)
Rozjíždí to ve mně spoustu vzpomínek, který se mi většinou pojej buď přímo k tý hudbě nebo k období, ve kterým jsem ty věci poslouchala. To jsem ale sentimentální idiot.
Teď si uvědomuju, proč mám tolik času - kromě toho, že do školy nic nedělám, odjel Onen jeden na tejden na hory, takže nemám nic lepšího na práci než vysedávat doma. Je fakt zajímavý, že se svym klukem si čas většinou najdete, abyste se viděli, že.. ale se svejma jakože kamarádkama? Absolutně ztracený. Moc to nechápu.
Začala jsem se víc bavit s lidma ze současný školy a je to špatný, špatný...Nevim, jestli je jméno Tomáš mym prokletím nebo co.. Ne, není to špatný tim stylem, že jsou to všichni idioti nebo tak něco. To vůbec. Idiotů je tam jenom pár a s těma se prostě nebavim. Spíš naopak špatný.
Sled mejch myšlenek je divnej. Pokusim se někdy napsat něco inteligentního. Asi si tak jenom..vylejvám mozek tokem věcí, co mám na srdci. Pardon.

Dlouhá trnitá cesta z pekla

4. března 2010 v 22:11 | Kačík |  ‡ Marilyn Manson ‡
Konečně jsem měla čas číst něco jinýho než krávoviny do školy, takže jsem si konečně přečetla Long hard road out of hell, Mansonovo knižní dílo (sepsané společně s člověkem jménem Neil Strauss), na který jsem se třásla už od doby, kdy jsem zjistila, že začlo bejt u nás prodávaný v češtině. Je to jednoduše řečeno dokonalý - dostatečně vtipný, úchylný, zvrhlý a temný, téměř podle mejch očekávání. Dodala bych dokonce totálně vtipný, což jsem zas tak ani nečekala. Když jsem se včera válela smíchy nad posledníma stránkama, tak nade mnou máma jenom nevěřícně kroustila hlavou, jak se můžu smát nad biografií MM.
Nedá mi to, musim zveřejnit některý pasáže, který mě maximálně chytly a musela jsem si je přepsat, jelikož jsou pro mě z nejrůznějších důvodů natolik přitažlivý, že bych na ně velmi nerada zapomněla:

Vždycky jsem měl z policie paranoiu, protože i když zrovna nic nezákonného nepáchám, aspoň o tom přemýšlím.

Moje úcta k lidskému životu už dávno otupěla.

Já jsem byl celý pokrytý směsí Hash Brown a zvratků, pod postelí jsem měl pytel kostí, na stole figurku Huggyho Beara nacpanou kokainem a právě jsem dospěl ke zjištění, že je mi fuk, jestli někdo z mých známých umře, hlavně když se tím nebudu muset zabývat.

Nevěřím v náhodu nebo shodu okolností. Věřím v klamné já, což znamená, že věřím, že věci, o kterých přemýšlím, mění svět kolem mě a mají za následek události, jež se jeví jako shoda okolností. Věřím, že můj život je natolik důležitý, že ovlivňuje životy všech ostatních. Věřím, že jsem Bůh. Věřím, že každý je svým vlastním Bohem. Zdálo se mi, že jsem Antikrist, a věřím tomu.

Co se jednou stane, až bude víc lidí, který mají mojí desku, než těch, co mají Bibli? Bude ze mě Bůh, protože víc lidí bude věřit ve mě než v něj? Protože je to jen o popularitě. Na světě je spousta lidí, který nikdy neslyšeli o Ježíši, zatímco v Americe se to bere jako hotová věc. Klíčem k tomu, jak změnit většinový lidský myšlení, je změnit to, co je populární. Proto radši než se mainstreamu poddat, musíte se jím stát - a pak ho přemůžete.

Zabiju každýho, kdo by chtěl tvrdit, že v tomhle městě /Normal/ se dá normálně žít.

Zasmějte se s fámami o MM :) :
Manson buďto zabil kočku, nebo s ní souložil. (Nevzpomínám si přesně, myslím, že se spíš zabil.)
Manson chtěl kandidovat na prezidenta, ale propásl nějaký termín.
Marilyn Manson nechal svojí přítelkyni vyříznout oko, aby ji tam mohl píchat.
Marilyna Mansona znásilňoval v dětství jeho děda, a když to chlapec někomu řekl, vypíchl mu oko.

Tahle kniha by si zasloužila tolik, nějakou pořádnou recenzi, nebo prostě něco.. ale zároveň musim říct.. škoda slov. Maximálně že.. stojí za přečtení. Určitě.