Come back, Antichrist!

Červen 2010

Hudební peklo = Hentai Corp.

26. června 2010 v 13:57 | Kačík |  Kulturní zážitky

Po dlouhý době nějaká kultůra...
Už tejden mám po zkouškách, takže si užívám myslim celkem zaslouženýho volna.. A včera začaly United Islands, tak jsem se společně s pár dalšíma lidma vypravila do Chapeau, kde měli kolem desátý začít svůj masakr Hentaiové... a taky že se tak stalo.
Krátce po desátý začli zvučet, prošel kolem mě samotný hentai zpěvák (takkže jsem neodolala, a dotkla jsem se těch jeho vtipnejch vlasů) - a pak konečně začli. Prostor těsně před pódiem se okamžitě změnil v nepřehlednou zuřivě se hejbající masu těl a já jenom cejtila, jak mi jejich hudba rezonuje celym tělem. Ano, momentálně je považuju za jednu z nejlepších českejch kapel, takže mi nezbejvá, než na ně pět jenom chválu - jako celek jsou prostě dokonalý. Neuvěřitelně sehraný i při rytmicky složitejch pasážích. Žánrově mi příjdou totálně nezařaditelný a různorodý, oni se teda (vlastně celkem výstižně) prezentujou jako trash/rock'n'roll, což ano, je to možnost.. Ale furt mi to příjde jako hrozně úzký a omezující škatulka, oni jsou totiž MNOHEM VÍC :)
Ale teda nejlepší, nejlepší na tom všem je zpěvák. Já jsem sice na ty zpěvy vysazená, většinou pro mě jsou velmi důležitý.. ale tohle bych žrala, i kdybych byla bicák nebo nevim tyjo. Prostě..ten chlapec je schopnej v jednu chvíli metalově řvát, v okamžiku to změnit na "konvenční" mužský vokály, ovšem s neuvěřitelnym rozsahem.. a najednou do toho začne házet ječáky klasickýho rocku - prostě už dlouho, dlouho jse
m nikoho takovýho neslyšela a jsem z něj dost uchvácená, asi ještě víc, než když jsem je slyšela poprvý. Když už o tom tak básnim, tak tady je bandzonovej odkaz a enjoy.. A naživo to má ještě 6x víc energie a pekelnosti.. Takže, rozhodně všem doporučuju.


Boink

13. června 2010 v 21:28 | Kačík |  Co mě napadá..
Končí mi zkouškový, aleluja. Pokud jsem udělala středeční zkoušku a pokud to udělám zejtra. A pokud mi bude uznána esej, se kterou se patlám už asi 100 let, i když to je ani ne na 3 strany...a ze který už mi z toho fakt šibe.. i když vono to je takový příznačný, když mám téma Role šílenství v Hamletovi. Huf. Myslim, že jsem to už zvládla na nejvyšší level, když jsem sama zešílela.

Mám chuť sem nasypat kopu videí, protože bez hudby bych tohle období fakt nepřežila. Ale nebudu nutit, snad jenom chci zmínit mé momentálně vedoucí kapely - Ayreon, Doors, Air, Fish a dlouhodoběji Dream Theater a Epica. MM a Floydy už ani neuvádim, to je samozřejmost.

A teda aspoň jednu píseň, která je fakt lehce dokonalá...
Kvalita ovšem nic moc...

Střídaj se mi nálady, kdy mám chuť poslouchat chvíli něco uklidňujícího.. a za chvíli zas něco řvavýho.. pak zas něco vyloženě na úrovni.. prostě. Mjůůzik.

Ruce na ohryzku.

Jsem úchyl.