Come back, Antichrist!

Hudební peklo = Hentai Corp.

26. června 2010 v 13:57 | Kačík |  Kulturní zážitky

Po dlouhý době nějaká kultůra...
Už tejden mám po zkouškách, takže si užívám myslim celkem zaslouženýho volna.. A včera začaly United Islands, tak jsem se společně s pár dalšíma lidma vypravila do Chapeau, kde měli kolem desátý začít svůj masakr Hentaiové... a taky že se tak stalo.
Krátce po desátý začli zvučet, prošel kolem mě samotný hentai zpěvák (takkže jsem neodolala, a dotkla jsem se těch jeho vtipnejch vlasů) - a pak konečně začli. Prostor těsně před pódiem se okamžitě změnil v nepřehlednou zuřivě se hejbající masu těl a já jenom cejtila, jak mi jejich hudba rezonuje celym tělem. Ano, momentálně je považuju za jednu z nejlepších českejch kapel, takže mi nezbejvá, než na ně pět jenom chválu - jako celek jsou prostě dokonalý. Neuvěřitelně sehraný i při rytmicky složitejch pasážích. Žánrově mi příjdou totálně nezařaditelný a různorodý, oni se teda (vlastně celkem výstižně) prezentujou jako trash/rock'n'roll, což ano, je to možnost.. Ale furt mi to příjde jako hrozně úzký a omezující škatulka, oni jsou totiž MNOHEM VÍC :)
Ale teda nejlepší, nejlepší na tom všem je zpěvák. Já jsem sice na ty zpěvy vysazená, většinou pro mě jsou velmi důležitý.. ale tohle bych žrala, i kdybych byla bicák nebo nevim tyjo. Prostě..ten chlapec je schopnej v jednu chvíli metalově řvát, v okamžiku to změnit na "konvenční" mužský vokály, ovšem s neuvěřitelnym rozsahem.. a najednou do toho začne házet ječáky klasickýho rocku - prostě už dlouho, dlouho jse
m nikoho takovýho neslyšela a jsem z něj dost uchvácená, asi ještě víc, než když jsem je slyšela poprvý. Když už o tom tak básnim, tak tady je bandzonovej odkaz a enjoy.. A naživo to má ještě 6x víc energie a pekelnosti.. Takže, rozhodně všem doporučuju.


Hýr dej ár:
hc
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Suneater Suneater | 25. ledna 2011 v 20:39 | Reagovat

Jojo... Já je považuju asi za nejlepší českou kapelu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama