Come back, Antichrist!

Únor 2011

Life goes on

9. února 2011 v 23:29 | Kačík |  Zážitky z dnů minulých
Já vim, že nic nepíšu.

Teď mě to nějak napadlo, nevim ani proč, ale už nevim, jak a co. Jak mám začít..

Jedna věc je, že mám úspěšně za sebou další semestr a další mi začíná až za tejden a půl. Další věc je, že jsem ustavičně nespokojená, ačkoli k tomu nemám závažnější důvod. Spíš naopak!

Od tý doby, co jsem psala o Tarje, jsem byla na několika dalších skvělejch koncertech, jako nejvýznamnější události bych uvedla koncert Pain of Salvation, kterej mě nadchnul, ne, že by to bylo lepší než z repráků doma, ale bylo to prostě silnější a živější a víc vtahující. Abych je trochu představila, Pain of Salvation je kapela hrající progresivní rock/metal, jsou ze Švédska, a jsou skvělí. Víc než skvělí, zařadili se do mejch nejoblíbenějších kapel. Plus ten koncert měl úžasnou atmosféru, konal se ve Futuru, který je celkem malý, myslim, že tam mohlo bejt tak 500 lidí, takže stmelující a komorní nálada.

Další úchvatnej koncert, na kterym jsem byla minulý úterý, byla Australian Pink Floyd Show. Vidět Pink Floyd naživo byl můj neuskutečnitelnej sen, takže když jsem se dověděla o tomhle projektu, neváhala jsem a naklusala na Výstaviště. Popravdě, ani jsem nečekala, jak moc dobrý to bude. Australský týpci, který hráli floydí hudbu téměř beze změny, podobná světelná show a hlavně ty zpěváci! Byli dva, střídali se na nižší a vyšší party - a naprosto neuvěřitelnym způsobem byli schopný napodobit a vystihnout původní zpěv. Potěšil mě velkej výběr písní, ačkoli jsem samozřejmě byla zklamaná, že to mohlo bejt delší, ale to já jsem skoro vždycky. I přes to to ale bylo fakt dokonalý.

A teď se válim nemocná doma, zejtra doberu antibiotika, takže se i pokusim vypravit po tejdnu ven..tak jsem na to zvědavá.

Myslela jsem, že to s přibývajícím věkem zmizí a budu aspoň trochu "rozumná", to je to slovo, který jsem vždycky nesnášela...ale nějak mi to nejde, jsem furt stejná a bojim se, že to tak bude furt. Ubohý moje okolí.

Ale co, no. Jedem dál.